مهدی قائدی با ارسال پیامک به یک دختر ماجرایی جنایی آفرید!

فاطمه باقری مادر مرحوم احمدرضا شاکر می گوید که مهدی قائدی مهاجم تیم استقلال پیامک زده که ماشین من بیمه دارد دیه اش را می دهد.

کد خبر: 26909

به گزارش زنهار، مهدی قایدی زاده 14 آذر 1377 - بوشهر و بازیکن باشگاه استقلال است. مهدی قایدی بچه جنوب و فوتبالی خاص بازی می کند. مهدی قایدی گلزن باهوش و خلاق آبی هاست. مهدی قایدی چند بازی را با خلاقیتش برای استقلال حفظ کرده بود.مهدی قایدی زوج شیخ دیاباته در خط حمله استقلال بود. ماجرای پرونده مجرمیت مهدی قائدی را در ادامه می خوانید: 

شاکی پرونده مهدی قائدی گفت:در مورد مهدی قائدی بخششی در کار نیست و من روزگارش را سیاه می کنم.فاطمه باقری ، مادر مرحوم احمدرضا شاکر ، درباره صدور قرار مجرمیت برای مهدی قائدی از سوی دادسرای بوشهر به عنوان راننده بدون گواهینامه در تصادفی که منجر به قتل احمدرضا شاکر شده است، گفت:

به هیچ وجه قائدی را نمی بخشیم و من از حالا به بعد شاکی صاحب ماشین هم خواهم بود. حتی از تمام افرادی که شهادت دادند و سناریو درست کردند قائدی پشت فرمان نبوده است هم شکایت می کنم. هرچه قانون بگوید تبعیت می کنم و خودم ناظر هستم که کسی بار دیگر پرونده را به صورت زیرآبی رد نکند.

فاطمه باقری ادانه داد:برای کامل شدن تحقیقات در دادگاه حاضر شدم و در حکم ابتدایی هم که برای او در نظر گرفتند ثابت شده مهدی قائدی دروغ گفته است. حال باید پرونده به مراجع بالاتر ارسال شود و با صدور حکم قطعی هم مجرم بودن قائدی در پرونده به صورت قطعی ثابت می شود.

فاطمه باقری درباره اینکه آیا خانواده مرحوم احمدرضا شاکر رضایت می دهند مهدی قائدی با پرداخت دیه این فرد به زندان نرود، گفت:

این پول به هیچ وجه برای من مهم نیست. از روز اول گفته ام و الان هم می گویم اصلا این مسائل برای من مهم نیست. قائدی در خانه ام زندگی می کرد و روزی 100 بار به او می گفتم بدون گواهینامه پشت فرمان ننشین. یک فرد را می کشی و قتل غیر عمد به پایت نوشته می شود. او با این وجود بازهم کار خودش را انجام داد و مرا به بلایی بزرگ گرفتار کرد.

فاطمه باقری مادر مرحوم شاکری افزود:

مهدی را رها نمی کنم و روزگارش را سیاه می کنم. همین الان او با جسارت پشت فرمان می نشیند و خیلی دل و جرأت دارد. خیلی پشتش گرم است. دلیلی ندارد او تنها به صرف اینکه بازیکن استقلال است جوان 17 ساله ای را بکشد و با غرور در شهر پشت فرمان بنشیند.

فاطمه باقری گفت:

قائدی خیلی راحت به دخترم پیامک داده و می گوید ماشین بیمه دارد، دیه احمدرضا را می دهم. جان پسر من به دیه بستگی دارد؟ مبلغ دیه را به مهدی می دهم اما احمدرضای مرا به من بازگرداند. دخترم مهدی قائدی را قسم داده بود که راست بگوید اما او گفت لزومی ندارد من دروغ بگویم. ماشین بیمه است و دیه را می دهم. ضمن اینکه امین حسن پور پشت فرمان بوده است. این حرف مرا آتش می زند. قائدی تصور می کند ما نگران دیه هستیم. از حق بچه ام در هیچ شرایطی نمی گذرم و با پیگیری های فراوان دنبال این هستم که کسی قسر در نرود.

همچنین پدرمرحوم احمدرضا شاکر درباره ارجاع پرونده مهدی قائدی با قرار مجرمیت بازیکن استقلال در حادثه ای که منجر به قتل غیرعمد فرزندش شده است اظهار داشت:

این پرونده باید برای همه جامعه درس عبرت شود و باید قانون تصمیمی بگیرد که برای همه خوب باشد. دوست ندارم خون پسرم به ناحق پایمال شود و با در نظر گرفتن وجدان قاضیان پرونده تاکنون به درستی عمل کرده اند. من هم شنیده ام احتمال دارد او در صورت صدور قرار مجرمیت تا 3 سال به حبس یا پرداخت 230 میلیون تومان دیه محکوم شود. در کل ما تابع قانون هستیم.

فاطمه باقری ادامه داد:

همسرم خیلی از رفتار و حرکات قائدی می سوزد و همچنان از فوت احمدرضا داغدار است. باور کنید با تک تک رفتارهای بدی که قائدی انجام می دهد همسرم بیشتر ناراحت می شود. ما تنها با مهدی قائدی مشکل داریم و نمی خواهیم پای بازیکنان استقلال و اعضای این تیم که برای من احترام زیادی قائل هستند به ماجرا باز شود. استقلال تیم پسرم بوده است و ما نمی خواهیم برای این تیم مشکلی ایجاد شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار