هالک ایرانی گوریل قزاقستانی را به باد کتک گرفت!/ فیلم

در ویدیوی جدید هم، ابتدا گوریل قزاقستانی و بعد هالک ایرانی برای وزن کشی روی ترازو می‌روند. سپس این دو روبروی یکدیگر قرار می‌گیرند، تا دوربین‌های حاضر در مراسم لحظه درگیری مجدد آن‌ها را به ثبت برسانند. درگیری شروع می‌شود و سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ به جان یکدیگر می‌افتند.

کد خبر: 26663

به گزارش زنهار، روز گذشته بود که سجاد غریبی، مشهور به هالک ایرانی ویدیویی تازه در صفحه شخصی اش منتشر کرد که نشان می‌داد، بار دیگر او و جومانوف آلمات باخیتوویچ یا همان گوریل قزاقستانی، هنگام وزن کشی با یکدیگر درگیر شده اند و این درگیری به زد و خورد فیزیکی هم کشیده است.

به گزارش فرارو، پیش از این هم در نخستین دیدار که هفته گذشته انجام شد، ویدیو‌هایی از زد و خورد سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ منتشر شده بود. ویدیو‌هایی که با واکنش گسترده کاربران فرارو و کاربران فضای مجازی مواجه شد.

در ویدیوی جدید هم، ابتدا گوریل قزاقستانی و بعد هالک ایرانی برای وزن کشی روی ترازو می‌روند. سپس این دو روبروی یکدیگر قرار می‌گیرند، تا دوربین‌های حاضر در مراسم لحظه درگیری مجدد آن‌ها را به ثبت برسانند. درگیری شروع می‌شود و سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ به جان یکدیگر می‌افتند.در میانه زد و خورد نیز برخی حاضران فارسی زبان با خنده و شوخی می‌گویند، که درگیری را تمام کنید. به نظر می‌رسد که آن‌ها از همراهان سجاد غریبی هستند. دیالوگ‌هایی که به اعتقاد کاربران، شائبه نمایشی بودن این درگیری‌ها را بیشتر می‌کند.

حالا هم قرار است این دو پس از حدود پنج ماه رجزخوانی در فضای مجازی، امشب ۳۱ جولای (یکشنبه ۹ مرداد) در یک مسابقه آنلاین در چارچوب مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) تحت نام «Battle of the Giants» در دبی روبروی یکدیگر قرار بگیرند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار