بمب نقل و انتقالات پرسپولیس امروز در تهران منفجر می شود

هواداران پرسپولیس با تجمع مقابل ساختمان باشگاه، گلایه‌های خود را به گوش مدیران این باشگاه رساندند.

کد خبر: 26157

به گزارش زنهار،  پایان نقل و انتقالات به شیوه هواداران سرخ پوش/ بمب نقل و انتقالات در مسیر پایتخت. پرسپولیس بعد از شروع طوفانی در نقل و انتقالات، مدت هاست بازیکنی به خدمت نگرفته و همین موضوع هواداران این تیم را به شدت نگران کرده است. همین موضوع باعث شد تا تعدادی از هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه حاضر شوند و تجمع کنند.

قصد این هواداران این بود تا با مدیران باشگاه دیدار و گفتگو کنند و گلایه های خودشان را به گوش آن ها برسانند. منتفی شدن اردوی ترکیه و نگرفتن بازیکن در پست مهاجم و همچنین توقف عجیب نقل و انتقالات برای مدتی طولانی موجی از نگرانی را در میان هواداران این تیم ایجاد کرد و همین موضوع باعث شد تعدادی از آن ها در محل باشگاه حاضر شده تا به شکل رو در رو با درویش حرف بزنند.

اتفاقی که در نهایت رخ نداد و درویش نتوانست مثل دفعه قبل هواداران را ببیند. همچنین محمد محمدی معاون باشگاه هم به دلیل ابتلا به کرونا در ساختمان باشگاه حضور نداشت. با این حال چند هوادار به نمایندگی از سایرین موفق شدند به داخل ساختمان باشگاه راه پیدا کنند و با دو تن از مدیرانی که در باشگاه حضور داشتند، گفت‌وگو کردند.

در این جلسه به هواداران پرسپولیس اطمینان خاطر داده شد که باشگاه تمام تلاشش را برای گزینه های یحیی گل محمدی به کار خواهد گرفت. آن ها به هواداران قول دادند، همانطور که شروع خوبی در نقل و انتقالات داشتند، پایان خوبی هم داشته باشند و با جذب بازیکنان مدنظر کادرفنی، تیم خوبی را روانه بازی های لیگ کنند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار