کد خبر: 22945

سردار آزمون بعد از بچه دار شدن ازدواج می کند!

سردار آزمون در گفت و گویی که با میثاقی داشت خبر از ازدواج رسمی خود بعد از جام جهانی داد.

به گزارش زنهار، سردار آزمون با شکایت زنی به دادگاه با ادعای اینکه فرزندی از سردار آزمون دارد خبر ساز شد. سردار آزمون با آناهیتا کریمی نامزد کرده است و به زودی با هم ازدواج می کنند.

 

سردار آزمون سال 1398 در 25 سالگی خبر نامزدی خود را با خانم «آناهیتا کریمی» رسانه ای کرد که هنوز با گذشت سه سال مراسم عروسی خود را برگزار نکردند.

 

سردار آزمون در گفتگوی تلویزیونی با اعلام اینکه کارهای ازدواجش تا خواستگاری پیش رفته گفت بعد از رقابت های جام جهانی ازدواج می کند.

پیش تر دادگاهی در پی شکایت یک زن روس دادگاهی در روسیه هویت آزمون را به عنوان پدر فرزند زن احراز کرده و او را محکوم به پرداخت غرامت کرده بود.

همسر سردار آزمون کیست؟

آناهیتا کریمی متولد ۲۱ آذر ۱۳۷۱ در تهران می باشد. او دانش آموخته رشته مدیریت در دانشگاه و دوران تحصیلش را در فرانسه در مدرسه بیوتی در رشته زیبایی گذارنده است و در حال حاضر در کنار مادرش در آرایشگاه و سالن زیبایی مشغول است. معروف شدن و شهرت این چهره به دلیل نامزدی با سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است

خانواده نامزد سردار آزمون

اناهیتا کریمی در خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و تک فرزند است و مادرش میکاپ آرتیست و آرایشگر حرفه ای بوده و دارای سالن زیبایی بسیار مجهز و شیکی است که بیشتر با هنرمندان و بازیگران کار میکند و تصاویری نیز با آنها در شبکه های اجتماعی موجود است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار