کد خبر: 22245

همسر اول علی دایی با دنیز ول کن ماجرا نیستند!/ عکس جنجالی منتشر شد

دنیز دایی دختر علی دایی پس از مصاحبه اخیرش که حسابی جنجالی شد تصاویری همراه با مادرش انتشار داد که در نوع خود جالب بود.

به گزارش زنهار، دنیز دایی دختر اول و تقریبا 18 ساله علی دایی می باشد که البته از داشتن پدر بالای سرش محرومه چرا که همراه با مادرش در لندن زندگی می کنه و علی دایی با همسر و فرزند دومش در ایران سکونت دارند.

مادر دنیز

البته که ارتباط پدر دختری قطع نشده و دنیز دایی مدتی پیش هم به ایران و برای دیدار پدرش اومد و عکس هایی هم منتشر شد اما به تازگی ویدیویی از مصاحبه با علی دایی پخش شد که شاید بشه گفت برا اولین بار برای علی دایی جنجالات عجیبی پیش آمد. علی دایی در رابطه با ازدواج و دخترانش گفت:

همسرم در زندگی مشاوره های خوبی داده و همیشه کنارم بود و این برایم خیلی مهم است. اکثر کارهایم با مشورت او انجام می شود و بعد از ازدواج جایگاه اجتماعی ام خیلی بهتر شده است.

من در زندگی ام فقط یک بار ازدواج کردم و این مسئله که دو بار ازدواج کردم به هیچ عنوان درست نیست. ما سال ۸۳ ازدواج کردیم و دو دختر دارم؛ این دو تا دختر همه چیز من هستند. دختر بزرگم دنیز ۱۶ ساله است و در انگلیس درس می خواند. نورا هم ۱۱ سال دارد و کنار من است.

و اما حرکت جنجالی دنیز خانوم برای پدر

اما درست بعد از این اتفاقات و این گفته ها دنیز دایی اومد و تو پیجش از مادرش نوشت و تصاویری از او نیز منتشر کرد که خیلی از کاربران گفتن این پست و استوری ها پاسخی غیر مستقیم به پدرش بوده!

دنیز دایی سال گذشته همین موقع ها بود که پیجش تنها 5 هزار دنبال کننده داشت اما چند ماه پیش با اومدنش به ایران به یکباره فالوورهای همیشه در صحنه صفحه او را نیز ترکوندن و حسابی فالو شد تا جایی که حالا 224 هزار دنبال کننده دارد. او چندان عکس و فیلم از مادرش منتشر نمیکرد تا اینکه علی دایی آن مصاحبه را کرد!

ناگفته نماند بسیاری از کاربران برای این پست دنیز و همچنین در پیج مادر دنیز علی دایی را تگ کردند و کامنت هایی گذاشتند.

وقتی دنیز فالووراشو عصبانی میکنه!

همانطور که گفتیم دنیز دایی نمیتونه به خوبی حتی فارسی رو بنویسه و حسابی از فرهنگ ایران دور شده مدتی پیش با انتشار تصویری از خود نوشت: چرا کپشن فارسی نوشتن از انگیسی نوشتن انقدر سختتره؟

این حرف دنیز ظاهرا بسیاری از کاربران را خشمگین کرده است زیرا او آنقدر زندگی ای مرفه در لندن داشته که دیگر دارد اصالت ایرانی اش را فراموش می کند. البته ناگفته نماند دنیز خود نیز دختری تلاشگر و موفق است.

دنیز دختر جذاب علی دایی تحصیلات دوره دبیرستان را به پایان رساند و نکته جالب اینکه دختر اول علی دایی جزو دو درصد دانش آموز برتر انگلیس شد.

دنیز دایی نچرال و اروپایی

دنیز دایی دختری با چهره نچرال و زیبا می باشد که به نظر کاربران به پدرش رفته و شبیه به علی دایی است. وی که سالهاست در اروپا بزرگ شده با همان فرهنگ نیز لباس خود را میپوشد و خب طبیعتا هم همانند اروپایی ها کم آرایش می کند و بیشتر تمرکز خود را بر روی هنرش یعنی رقص و درسش است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار