کد خبر: 22187

افشاگری درباره نامردی که فرهاد مجیدی در حق استقلال کرد!

ادموند اختر پیشکسوت فوتبال معتقد است با تدارکاتی که برای تیم ملی در نظر گرفته شده است مثل همه سالهای گذشته این تیم آینده درخشانی نخواهد داشت.

به گزارش زنهار، ادموند اختر بازیکن اسبق استقلال، یکی از منتقدان جدی فرهاد مجیدی است. او از نحوه جدایی مجیدی از باشگاه استقلال، گلایه های زیادی دارد. حرف‌های تازه ادموند اختر را در زیر بخوانید:

*مجیدی دست مدیریت باشگاه را در پوست گردو گذاشت. در فصل نقل و انتقالات تیم باید با تفکرات سرمربی بسته شود اما هنوز نمی‌دانیم آیا استقلال سرمربی اش داخلی خواهد بود یا خارجی و این می‌تواند به تیم ضربه بزند.

*زمان به سرعت از دست می‌رود. اسامی خوبی را می‌شنویم اما هنوز معلوم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد؟ خارجی‌های ناشناس مثل تخم مرغ شانسی می‌مانند و مشخص نیست آیا می‌توانند موفق شوند یا خیر.

*در روزهای گذشته هواداران فشار بیشتری گذاشتند تا مربی خارجی بیاید. خارجی‌ها تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. فشار تماشاگر را راحت تر می‌پذیرند و تلاش می‌کنند موفق باشند اما مربی داخلی وقتی کوچک‌ترین اتفاقی بیافتد باید جوابگوی همه باشد.

*در حدود ۲۰ سال گذشته تیم ما هیچ وقت آینده درخشانی نداشته است. چندین سال است که نتوانسته ایم قهرمان جام ملت‌های آسیا شویم، کارنامه درخشانی نداریم و حالا با این شرایط می‌خواهیم به جام جهانی برویم. بازی‌های تدارکاتی مان یک به یک لغو می‌شود اما برخی‌ها فکر می‌کنند مقابل انگلیس شکست می‌خوریم، با ولز مساوی می‌کنیم و آمریکا را می بریم. متأسفانه ما تدارکی نداشتیم که دلخوش به برد شویم. اعتقاد دارم سه بازی که در جام جهانی انجام می‌دهیم بازی‌های تدارکاتی خوبی خواهد بود تا بتوانیم در جام ملت‌های آسیا موفق باشیم.

*تیم امید ما به راحتی حذف می شود. اینها همه نشان می‌دهد که هرگز با یک تدارکات قوی وارد مسابقات نشده ایم و انتظارات زیادی هم از فوتبالمان داریم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار