کد خبر: 18961

نگرانی جدید فرهاد مجیدی/ دومین بازیکن استقلال هم بازی با فولاد را از دست داد

پس از محرومیت رودی ژستد، دردسر جدید فرهاد مجیدی برای بازی مقابل تیم فولاد ،احتمال نرسیدن ستاره بلندقامت تیمش به بازی شنبه آینده است.

به گزارش زنهار؛ روزبه چشمی هافبک دفاعی استقلال با توجه به شرایط حساس بازی مقابل شهرخودرو در مصاف با این تیم مشهدی در پست تخصصی اش به میدان رفت تا در حضور رافائل سیلوا استقلال از او یک خط جلوتر و کنار مهدی مهدی پور استفاده کند. اخبار رسیده از اردوی استقلال حاکی از آن است که فشار بیش از حد بازی در نیمه اول موجب شد تا این بازیکن در همان دقایق ابتدایی از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی جزئی شود، اما چشمی با همان شرایط به بازی ادامه داد و در پایان نیمه اول همراه تیم به رختکن رفت.

روزبه چشمی در بین دو نیمه نیز به توصیه‌های پزشکی مشغول مداوای خود شد اما اعلام کرد که می‌خواهد تا پایان مسابقه یا هر زمان که کادر فنی تشخیص بدهد در ترکیب استقلال حضور داشته باشد. اما فرهاد مجیدی پس از مشورت با کادر پزشکی و مربی ایتالیایی تیم، با در نظر گرفتن حساسیت بازی در اهواز، چشمی را از ترکیب خارج کرده و زبیر نیک نفس در دقیقه ۴۶ (ابتدای نیمه دوم) جایگزین این بازیکن شد. هنوز از نتیجه آزمایش ام‌آرآی همسترینگ روزبه چشمی خبری از سوی باشگاه استقلال منتشر نشده اما شنیده‌ها از باشگاه استقلال مشخص می‌کند که فرهاد مجیدی به شدت پیگیر وضعیت هافبک دفاعی سرشناس و بلند قامت تیمش است.

روزبه چشمی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکی از بازیکنان ثابت در دیدار مقابل مراکش بود که در ابتدای فصل جاری پس از جدایی از باشگاه ام صلال قطر به استقلال برگشت. این بازیکن باتجربه قصد داشت ضمن کمک به فرهاد مجیدی، شانس خودش برای قهرمانی کنار استقلال را نیز امتحان کند. ناگفته نماند؛ استقلال برای دیدار بعدی مقابل فولاد رودی ژستد، مهاجم محبوب فرهاد مجیدی که در اکثر بازی‌ها در ترکیب اصلی استقلال به میدان می‌رود را به دلیل دریافت اخطار در بازی با شهرخودرو و چهار کارته شدن در اختیار ندارد. از این رو سرمربی استقلال دوست ندارد یکی دیگر از بازیکنانش که در هر مسابقه حساب ویژه ای روی او باز میکند هم به دیدار مقابل فولاد نرسد.

با این شرایط چشمی به بازی فولاد نرسد به احتمال زیاد زبیر نیک نفس از ابتدا در ترکیب اصلی استقلال مقابل تیم قبلی اش به میدان می‌رود تا جای خالی چشمی را پر کند. تیم استقلال فقط فردا تمرین جدی دارد و روز جمعه با یک تمرین سبک راهی اهواز خواهد شد. بنابراین حضور یا عدم حضور چشمی در تمرین فردا(پنجشنبه) استقلال تکلیف فرهاد مجیدی را روشن خواهد کرد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار