کد خبر: 18726

رفتار ارزشمند سرمربی استقلال/چه کسی به‌جای فرهاد گفت صددرصد قهرمانیم؟

این بار نه مهدی قایدی بلکه یک هوادار عادی قاب لبخند فرهاد و عبور او از مقابل میکروفن خبرنگاران را پر کرد.

به گزارش زنهار، حضور هواداران خاص استقلال‌، اتفاقی بوده که چه در تمرینات و چه دربازی‌های آبی‌پوشان رخ‌داده است. طرفدارانی که عاشقانه به تیم محبوبشان عشق می‌ورزند و هر یک با شرایطی که دارند، از تشویق تیمشان دست برنمی‌دارند. هوادارانی که دچار سندرم داون هستند و یا برخی طرفداران معلولی که سوار بر ویلچر، مورد استقبال شدید فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال قرار می‌گرفتند؛ این اتفاقی تکراری در تمرینات و بازی‌های این تیم است که از زمان حضور سرمربی جوان روی نیمکت استقلال رخ‌داده است. فرهاد مجیدی در دیدار دوستانه چند هفته پیش تیمش برابر فجر سپاسی نیز یکی از هواداران کودک تیمش به نام امیرحسین که ویدئویی از حرکت آکروباتیک او منتشر شده بود؛ روی نیمکت تیم و در کنار خودش نشاند و این‌گونه نشان داد که به هواداران و عاشقان تیمش اهمیت می‌دهد.

در جدیدترین مورد، فرهاد مجیدی پس از پیروزی شیرین برابر شهرخودرو و با حرکتی قابل‌ستایش، یکی از هواداران استقلال به نام شهاب را که پیش‌ازاین او را بارها در تمرینات دیده‌ایم، با خود به نشست خبری برد و او بر روی صندلی محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای آبی‌پوشان نشست و حتی برای دقایقی نیز به صحبت پرداخت. شهاب در نشست خبری پس از بازی برای قهرمانی تیمش ابراز امیدواری کرد و با اشاره به صحبت‌های حسین عسگری کارشناس داوری، مدعی شد پنالتی سپاهان در دیدار برابر استقلال اشتباه بوده است. او گفت که ما امسال صددرصد قهرمانیم و در جشن قهرمانی نیز شرکت خواهم کرد.

مجیدی که پیش از این چهره خندان و رضایت بخش او پس از پیروزی‌های استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا دیده بودیم، جایی که او مهدی قایدی را روی کولش انداخته بود و با شادی ناشی از برتری مقابل حریفان آسیایی صعود تیمش از گروه مرگ را جشن گرفته بود، این بار با یک هوادار عادی و با لبخندی بر لب وارد نشست خبری شد، چرا که او این بار دیگر قهرمانی را بیش از هر زمان دیگری به خودش نزدیک‌تر می‌بیند. به هر شکل کار جالبی که فرهاد مجیدی در نشست خبری انجام داد، یک گل بیرون از زمین برای سرمربی محبوب آبی‌ها به شمار می‌رود. فردی که بدون توجه به نام و جایگاه افراد، عشق و علاقه هواداران استقلال به تیمش را ارزشمند می‌داند و این‌گونه به طرفداران تیمش احترام می‌گذارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار