کد خبر: 18628

پرسپولیس – سپاهان در کدام استادیوم؟

دیدار رفت سپاهان–پرسپولیس در استادیوم امام خمینی اراک برگزار شد و حالا باید باشگاه پرسپولیس استادیوم دیدار برگشت را مشخص کند.

به گزارش زنهار، با توجه به حواشی که در بازی های گذشته دو تیم به وجود آمده بود ارکان قضایی فدراسیون فوتبال رای به برگزاری بازی دو تیم در فصل جاری در استادیوم بی طرف داده اند. آیا استادیوم دیدار برگشت دو تیم مشخص شده است؟ سهیل مهدی – رییس کمیته مسابقات در پاسخ به این سوال می گوید: در خصوص این موضوع فرصت‌مان به حداقل رسیده است. خواهشی که از مدیران پرسپولیس داشتیم این بوده که با وجود چالش‌هایی که داشتند تلاش کنند تا امروز پاسخ ما را بدهند و امیدواریم این اتفاق بیفتد. پرسپولیسی‌ها سه شهر کرج، مشهد و سیرجان را برای میزبانی مدنظر دارند.

سهیل مهدی در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری بازی در مشهد به دلیل مخالفت مشهدی ها با حضور تماشاگر در این بازی منتفی شده است؟ گفت: در حال مذاکره و پیگیری هستند و ما منتظر نتیجه هستیم. چمن ورزشگاه سیرجان کیفیت خوبی دارد و البته این دیدار در هر سه ورزشگاه قابل برگزاری است و باید از سوی باشگاه پرسپولیس مشخص شود. امیدواریم باشگاه پرسپولیس مساعدت داشته باشد تا موضوع میزبانی این تیم از سپاهان مشخص شود تا برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم، چون  برای هر دو تیم بهتر است که زودتر محل برگزاری بازی مشخص شود.

این بازی از هفته بیست و هفتم لیگ برتر شنبه 24 اردیبهشت ماه به میزبانی باشگاه پرسپولیس برگزار می شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار