کد خبر: 18623

توضیح مهم در مورد پرونده گل گهر

فدراسیون فوتبال درخواست اعاده دادرسی باشگاه گل گهر را برای بررسی مجدد پرونده بازیکن گابنی قبول کرده است و بر همین اساس این پرونده یک بار دیگر از سوی کمیته‌ی استیناف مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش زنهار، علیرضا صالحی – رییس کمیته استیناف که پیش تر در مورد این پرونده گفته بود تا قبل از پایان لیگ برتر پاسخ اعاده دادرسی باشگاه گل گهر را خواهند داد بار دیگر تخلف باشگاه گل گهر در این پرونده را قطعی دانست.

او در یک مصاحبه جدید در پاسخ به این سوال که باشگاه گل گهر مدعی شده است که مدارک مستند جدیدی را به فدراسیون فوتبال ارایه داده است؛ گفت: این ادعای باشگاه گل گهر است. ما توضیحاتی از باشگاه خواسته‌ایم که این توضیحات ارایه شده است.

علیرضا صالحی در خصوص فایل صوتی موجود در این پرونده که مربوط به مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال بوده و باشگاه گل گهر گفته است در صورت عدم رسیدن به نتیجه مطلوب در این پرونده به فیفا شکایت خواهد کرد؛ گفت: فایل صوتی در این پرونده قابل قبول نیست. مشخص نیست آیا فایل صوتی به افرادی که مورد نظر هستند تعلق دارد یا خیر و این در هاله‌ای از ابهام است. به واقع این فایل صوتی ملاک بررسی پرونده و صدور رای نبوده است. در شرایط واقعی اتفاقی که رخ داده این است که بازیکن خارجی که در ترکیب تیم گل گهر به میدان رفته فاقد 4 بازی ملی بر اساس دستور العمل سازمان لیگ برتر است و به همین خاطر بازیکن غیر مجاز تشخیص داده شده است و رای مربوط به آن صادر شده است. حتی وکیل محترم باشگاه گل گهر هم در جلسات رسیدگی به این پرونده اذعان داشت که 4 بازی ملی بازیکن گابنی برای آنها احراز نشده است. به هر صورت در بررسی پرونده مدارک مستند و واقعی مورد بررسی قرار می گیرد و فایل صوتی نمی تواند موجب تغییر روند رسیدگی به پرونده شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار