کد خبر: 18567

علیرضا بیرانوند در نزدیکی بازگشت به پرسپولیس

علیرضا بیرانوند گلر ایرانی بوآویشتا در شب تساوی تیمش مقابل ویتوریا گیمارش نیمکت‌نشین بود.

به گزارش زنهار؛ در چارچوب رقابت‌های هفته سی و سوم لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال بوآویشتا در حالی که مثل مسابقات پنج ماه اخیرش علیرضا بیرانوند را در جمع نفرات نیمکت‌نشین داشت، از ساعت ۲۳:۴۵ جمعه شب در استادیوم دو بسا سسولو با ویتوریا گیمارش رده ششمی دیدار کرد. یاران علیرضا بیرانوند که پس از دو شکست متوالی در دیدار هفته قبل لیگ برتر پرتغال به پیروزی رسیده بودند، در بازی مقابل ویتوریا گیمارش به تساوی رسیدند و صاحب یک امتیاز شدند. تیم بوآویشتا با تساوی یک بر یک در دیدار خانگی مقابل ویتوریا گیمارش ۳۷ امتیازی شد و بخاطر تفاضل گل بهتر نسبت به سانتا کلارا و تفاضل گل کمتر نسبت به ماریتیمو، در جایگاه هشتم جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفت؛ رتبه‌ای که احتمال دارد طی ۲۴ ساعت آینده و با برد یا تساوی یاران محبی پایین‌تر بیاید. علیرضا بیرانوند، گلر ایرانی بوآویشتا که در فصل جاری لیگ برتر پرتغال هشت بار درون دروازه تیمش قرار گرفته، برای نوزدهمین بازی متوالی فرصت حضور در زمین را به دست نیاورد و تا پایان دیدار مقابل ویتوریا گیمارش نیمکت‌نشین بود. بدون شک تداوم این نیمکت نشینی ها بیرانوند را برای بازگشت به پرسپولیس مصمم تر می کند.

علیرضا بیرانوند چندی پیش گفته بود که قرارداد قرضی من با بواویشتا پایان فصل تمام می‌شود اما دو سال دیگر با آنتورپ قرارداد دارم. البته سال دومش توافقی است. تا جایی که من می‌دانم آنتورپ با توجه به اینکه احتمالاً در جام جهانی شرکت می‌کنم، می‌خواهد روی من سرمایه‌گذاری کند تا درآمدزایی کند. بنابراین یک راهکار باقی می‌ماند. من قراردادم را هم یک سال دیگر با آنتورپ تمدید کنم و با انتقالی قرضی به یک تیم دیگر بروم. با این شرایط نه به تیمی که مرا جذب می‌کند فشار می‌آید و نه آنتورپ مرا برای همیشه از دست می‌دهد.

بیرانوند بیان داشت : من الان در اروپا 2، 3 پیشنهاد دارم. با یکی از آنها هم جلساتی برگزار کرده‌ام. نمی‌توانم ریسک کنم و باید مشورت بیشتری انجام بدهم. نباید چشمم را ببندم و با تیم‌های اروپایی قرارداد امضا کنم. اروپایی‌ها یک مثالی دارند که می‌گویند وقتی وارد میدان جنگ می‌شوی، نباید مادر مادر کنی. نمی‌خواهم قراردادی ببندم و بعد بگویم ای خدا، چه شرایطی رقم خواهد خورد. پرسپولیس اما اگر پیشنهاد بدهد، اولویت من امضای قرارداد با این تیم است. امیدوارم اتفاقات خوب بیفتد و سال آینده بهترین تصمیم را برای ادامه فوتبالم بگیرم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار