کد خبر: 18565

استقلال مجیدی به دنبال پاک کردن یک رکورد منفی

مجیدی و شاگردانش امسال رکوردهای مثبت زیادی را به نام آبی‌پوشان ثبت کرده‌اند اما در یک زمینه ناموفق بوده‌اند؛ برد پیش چشم تماشاگران.

به گزارش منیبان؛ آبی‌ها امسال در ۳ بازی در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگران به میدان رفته‌اند و در هر ۳ در کسب برد ناکام مانده‌اند و تنها یک گل زده‌اند. اولین بار استقلال امسال در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگران به مصاف نساجی رفت که این بازی در دور رفت با حساب ۰-۰ به اتمام رسید. دومین بازی شاگردان فرهاد مجیدی با حضور تماشاگران دربی بود که آن دیدار هم با تساوی به پایان رسید و تنها فرقش با دیگر دیدارها، گلزنی استقلالی‌‌ها بود. سومین بازی با تماشاگر استقلال در لیگ هم دیدار برابر پیکان بود که با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

جز این ۳ دیدار آبی‌ها یک بار در اصفهان با سپاهان در حضور تماشاگران بازی کردند و یک بار هم در جام حذفی برابر نساجی. این دو دیدار هم اما با نتیجه تساوی به پایان رسید تا شاگردان مجیدی در زمینه برد پیش چشم تماشاگران یک آمار منفی برای خود ثبت کرده باشند. آبی‌ها البته دیداری نسبتا ساده‌تر در مقایسه با دیگر بازی‌ها پیش رو دارند اما باید دید بالاخره این رکورد منفی چه زمانی از کارنامه آبی‌ها پاک می‌شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار