کد خبر: 18559

زوج محبوب پرسپولیس در لیگ ستارگان؟!

یک هفته پس از اعلام خبرنگار تلویزیون الکاس قطر، حالا روزنامه استاد الدوحه خبر از انتقال قریب‌الوقوع خلیل‌زاده به الاهلی را داده است.

به گزارش زنهار؛ ​شجاع خلیل زاده پس از دو فصل حضور در الریان در حالی به پایان این فصل رسیده که رسانه‌های قطری در مورد آینده او گمانه‌زنی زیادی را انجام داده‌اند و در حالی که شایعاتی را پیرامون بازگشت او به ایران مطرح کرده بودند، حالا برای دومین هفته متوالی از انتقال وی به الاهلی خبر داده‌اند. الاهلی قطر باشگاهی است که پیش‌تر امید ابراهیمی و مجتبی جباری را در اختیار داشت و حالا محمدحسین کنعانی زادگان را در ترکیب خود می‌بیند و آنطور که صفحه اینستاگرامی روزنامه استاد الدوحه خبر داده، به جذب شجاع خلیل زاده «نزدیک» شده است. این در حالی است که شجاع با قراردادی دو ساله به الریان پیوست، اما او در گفتگوی اخیر خود اعلام کرد که برای فصل آینده هم با این تیم قطری قرارداد دارد تا به این شکل واکنش عجیبی به شایعات حول خود داشته باشد. نکته جالب اینکه شجاع و کنعانی زوج خط دفاعی تیم ملی به شمار می‌روند و در لیگ نوزدهم زوج خط دفاعی پرسپولیس را هم تشکیل دادند و حالا در صورتی که این شایعات محقق شوند و کنعانی هم در الاهلی بماند، آن‌ها دوباره در کنار هم قرار خواهند گرفت. الاهلی قطر فصل را در رتبه هفتم لیگ ستارگان قطر به پایان رساند و با قرارگیری در بین تیم‌های اول تا سوم، شانس گرفتن سهمیه داشته باشد.

این تیم علاوه بر کنعانی‌زادگان سوفیان بوتفینی مراکشی را هم در پست دفاع مرکزی دارد و همچنین ابراهیم مجید و تلال بهزاد دو مدافع دیگر این تیم هستند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار