کد خبر: 18485

تمدید قرارداد ترابی و سرلک بعد از بازی ذوب آهن؟

باشگاه پرسپولیس پروژه تمدید قرارداد مهدی ترابی و میلاد سرلک را به مراحل نهایی رسانده است.

به گزارش زنهار، قرارداد 12 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و این در حالی است که یحیی گل‌محمدی تاکید کرده که قرارداد بازیکنان ملی پوش (ترابی و سرلک) باید هرچه زودتر تمدید شود. از همین رو باشگاه پرسپولیس پیش از پایان سال مذاکره با این بازیکنان را آغاز کرد و حتی قرار بود قرارداد مهدی ترابی پیش از بازی شهرآورد تمدید شود که در نهایت ابهام در برخی موارد باعث شد تا این اتفاق رخ ندهد و مذاکرات بعدی در سال جدید صورت بگیرد. حالا در شرایطی که شایعات در خصوص تمدید قرارداد این دو بازیکن بالا گرفته، محمد محمدی معاون ورزشی جدید باشگاه پرسپولیس در گفتگویی که داشته، در این باره گفته است: «اتفاقات خوبی در این باره رخ داده است. با آقای سرلک و مهدی ترابی به نتایج نهایی رسیده‌ایم. انشاالله به زودی این امر هم نهایی شود تا بتوانیم کار بقیه دوستان هم انجام بدهیم.»

او درباره پروسه تمدید قرارداد آنها توضیح داد: «با توجه به اینکه ما جام جهانی را در پیش داریم تمام بازیکنان خودشان علاقمند بودند که بمانند. هم مهدی ترابی و هم سرلک خودشان دوست دارند که ثمره کارشان را ببینند. ما در جزییات قرارداد هیچ بحثی نداشته‌ایم و در کلیات به جمع بندی رسیده‌ایم که نتیجه خوبی است. انشاالله زمانی که می‌خواهیم روی کاغذ بیاوریم روی این بحث ها به جمع بندی می‌رسیم.»

وی در مورد زمان قرارداد اظهار داشت: «خانه این بچه ها پرسپولیس است. وقتی هر دو می‌گویند علاقمند هستیم در پرسپولیس ادامه بدهیم اینکه مدت قرارداد چقدر باید خیلی مهم نیست. همانطور که ما علاقمند هستیم در خدمت این عزیران باشیم قطعا این بچه ها باشگاه پرسپولیس را دوست دارند. مطمئنا من علاقه داریم طولانی مدت در پرسپولیس باشند و همانطور که سالیان سال زحمت کشیده‌اند همین رویه را ادامه بدهند. هیچکس بدش نمی‌آید بازیکنانی مثل آقای ترابی و آقای سرلک و بقیه بازیکنان را طولانی مدت در اختیار داشته باشد اما این یک چیز دو طرفه است.»

این در حالی است که گفته می‌شود به خصوص میلاد سرلک نسبت به تمدید قرارداد یک ساله علاقه دارند و باید دید که در نهایت این ماجرا به کجا خواهد رسید. پرسپولیس روز دوشنبه با ذوب آهن بازی دارد و پس از بازگشت به تهران، دور نهایی مذاکرات انجام خواهد شد. میلاد سرلک در تابستان 1399 به پرسپولیس پیوست و مهدی ترابی نیز در نیم فصل لیگ بیستم به جمع سرخپوشان ملحق شد. ترابی پیش از این نیز یک و نیم فصل در پرسپولیس حضور داشت.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار