کد خبر: 18459

مهدی قایدی طرفدار پیدا کرد

هواداران شباب‌الاهلی پس از شکست تیمشان در فینال کاپ امارات مقابل العین نسبت به نیمکت‌نشینی «مهدی قایدی» واکنش نشان داده و به سرمربی تیم معترض شدند.

به گزارش زنهار؛ تیم فوتبال شباب الاهلی دیدار فینال لیگ کاپ امارات به مصاف العین رفت و این بازی با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. این العین بود که توانست در ضربات پنالتی پیروز این دیدار شود. «مهدی قایدی» مهاجم ملی‌پوش کشورمان در این بازی هم جایی در ترکیب اصلی شباب الاهلی نداشت، اما «احمد نوراللهی» به صورت کامل بازی کرد. گل‌های بازی توسط فدریکو کارتابیا در دقایق ۲۸ و ۸۱ برای شباب الاهلی و همچنین لابا و کاندو در دقایق ۵۳ و ۷۵ برای العین به دست آمد.

«مهدی علی» سرمربی شباب‌الاهلی پیش از این به خاطر نیمکت‌نشین کردن قایدی مورد انتقاد رسانه‌ها و هواداران شباب‌الاهلی قرار گرفته بود و این ناکامی باعث شد تا مجدد از سرمربی تیم انتقاد شود. «سلمان فلاته» یکی از کاربران فعال توئیتری به شدت از رفتار مهدی علی در قبال ستاره ایرانی انتقاد کرد. وی در صفحه توئیتر خود نوشت: مهدی علی این استعداد را نابود کرد. او هیچ بازیکنی مثل قایدی در ترکیب تیم ندارد، ولی او را کنار می‌گذارد. همچنین هواداران شباب الاهلی در فضای توئیتری خواهان برکناری مهدی علی به خاطر کسب نتایج ضعیف شدند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار