کد خبر: 18454

شیاد و فریبکار کسی است که با طارمی بدرفتاری می‌کند

خبرنامه باشگاه پورتو در جدیدترین مطلب خود نوشت فریبکاران کسانی هستند که اصرار دارند با طارمی بدرفتاری کنند.

به گزارش زنهار، هواداران پورتو در حال سپری کردن یک‌ فصل رؤیایی هستند. فردا شب و در استادیو دا لوز و در دیدار کلاسیک پرتغال مقابل بنفیکا، آنها می‌توانند با کسب یک تساوی نیز قهرمانی خود را در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر پرتغال قطعی کنند. مهدی طارمی در این فصل و بیش از هر زمان دیگری در کانون توجه قرار گرفت. مهاجم ایرانی پورتو به دلیل هوش بالای خود و گرفتن خطاهای پنالتی متعدد از حریفان، مورد نکوهش هواداران رقیب قرار گرفت و حتی باشگاه اسپورتینگ در حرکتی غیرحرفه‌ای و در وب‌سایت رسمی خود، مطلبی را علیه او منتشر و مهاجم ایرانی را به فریبکاری و شیادی متهم کرد. مطلب منتشره در ژورنال اسپورتینگ همچنان سوژه‌ای برای حمله پورتو به رقیب مستقیم این تیم در راه کسب عنوان قهرمانی این فصل است. پیش‌ از این سرجیو کونسیسائو در نشست خبری پس از بازی با براگا به انتقاد از هوگو میگل داور مسابقه پرداخت و گفت که این داور تحت‌تأثیر مطلب وب‌سایت اسپورتینگ، خطای پنالتی روی طارمی را اعلام نکرده و او را به فریبکاری متهم کرده است.

 

 

 

خبرنامه رسمی باشگاه پورتو تحت عنوان دراگس دیاریو در جدیدترین مطلب خود و پیش از دیدار با بنفیکا به تمجید از بازیکن ایرانی خود پرداخته است. در این خبرنامه با اشاره به دو گل طارمی برابر ویزلا در جریان پیروزی 4 بر 2 شاگردان کونسیسائو، به 20 گله شدن این مهاجم بوشهری در لیگ پرتغال اشاره شده است.

البته آبی و سفیدها همچنین انتقاداتی را نسبت به مطالب علیه طارمی مطرح کرده و نوشته‌اند: "فریبکاران و شیادها کسانی هستند که اصرار دارند با یکی از بهترین بازیکنان لیگ بدرفتاری کنند و کیفیت فوق‌العاده‌ای را که طارمی به تیم و فوتبال پرتغال می‌بخشد، بی‌ارزش کنند."

در ادامه نیز آمده است: "مهدی طارمی با دبلی که در آخرین پیروزی پورتو مقابل ویزلا به ثبت رساند، به 20 گل در لیگ پرتغال رسید ضمن اینکه او 13 پاس گل نیز به آمار خود اضافه کرده و در حال حاضر از آمار و ارقامی که او در فصل اول حضور در پورتو به ثبت رسانده بود، پیشی گرفته است."

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار