کد خبر: 18365

هدف مهم استقلال مقابل سپاهان

استقلال در دو دیدار قبلی خود در اصفهان نتوانسته است دروازه خود را برابر سپاهان بسته نگه دارد.

به گزارش زنهار؛ ​یکی از چند دیدار سخت و دشوار استقلال برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر از راه رسید و شاگردان فرهاد مجیدی امروز در اصفهان به مصاف سپاهان می‌روند. پیروزی در این دیدار سخت و دشوار می‌تواند گام بزرگی به‌سوی قهرمانی آبی‌پوشان باشد. استقلال در حالی امیدوار است که امروز سپاهان را در نقش‌جهان شکست دهد که این تیم در دو سفر قبلی خود به اصفهان موفق نشده است که دروازه‌اش را بسته نگه دارد. آن‌ها فصل قبل با هدایت محمود فکری به مصاف تیم نویدکیا رفتند که آن بازی با ۲ گل به سود سپاهان به پایان رسید.

در لیگ نوزدهم نیز آبی‌پوشان با هدایت استراماچونی به دیدار سپاهان با مربیگری امیر قلعه‌نویی رفتند که آن مسابقه جذاب و دیدنی در نهایت با نتیجه تساوی ۲–۲ به پایان رسید. پیش از آن و در لیگ هجدهم، استقلال با هدایت شفر در اصفهان برابر زردپوشان این شهر با تک گل پاتوسی به پیروزی دست یافت و آن بازی، آخرین دیداری است که آبی‌ها موفق به کلین شیت شدند.

حالا استقلال امیدوار است پس از سپری شدن دو فصل و در سومین سفر خود به دیار زاینده‌رود، بتواند با درخشش خط دفاعی و سیدحسین حسینی، دروازه‌اش را بسته نگه دارد چرا که پیروزی در این دیدار بزرگ، می‌تواند ضامنی برای کسب عنوان قهرمانی تیم مجیدی باشد.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار