کد خبر: 17532

باید نگران خرید یحیی برای پرسپولیس بود!

این روز‌ها شایعات زیادی به راه افتاده مبنی بر اینکه پیمان بایایی در فهرست خرید پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش زنهار؛ پرسپولیس در این فصل لطمه زیادی از خرید‌های جدید یحیی گل‌محمدی خورده است. در خط دروازه احمد گوهری مهره‌ای که باید از آب در نیامده و از لحاظ هیجانی، به سطح بازی در پرسپولیس نرسیده است.

این موضوع در خط دفاعی هم خودش را نشان داده و علیرضا ابراهیمی، وحدت هنانوف و منوچهر صفروف نتوانسته‌اند دردی از مشکلات پرسپولیس دوا کنند. اوج ناکارآمدی خرید‌های یحیی برای پرسپولیس مربوط به رضا اسدی، هافبک جنجالی این باشگاه است. بازیکنی که با هزینه گزاف از تیم سنت‌پولتن اتریش خریداری شده تا مثلا جانشین احمد نوراللهی، ستاره خط میانی این تیم باشد. اسدی، اما هرگز در قالب تاکتیکی پرسپولیس جا نگرفت تا خیلی زود تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شود.

در خط حمله هم یحیی و خرید جدیدش توفیقی نداشته‌اند. شرزود تمیروف آن قدر گل‌نزن نشان داده که بسیاری از عدم توانایی او در امر گلزنی در تمرینات پرسپولیس هم خبر می‌دهند! این‌ها نمونه‌ای از خرید‌های ناموفق یحیی برای پرسپولیس است که هیچ کدام نتوانسته اند رضایت هواداران را جلب کنند.

حالا که فصل به روز‌های پایانی رسیده و شایعات درباره نقل و انتقال این باشگاه به گوش می‌رسد، دوباره گزینه‌هایی مطرح می‌شوند که بعید است بتوانند گره‌گشای مشکلات پرسپولیس باشند. در روز‌های اخیر بار‌ها عنوان شده که پیمان بابایی مهاجم تراکتور قرار است فصل آینده پیراهن پرسپولیس را به تن کند. این خبر به شکل اغراق آمیزی در رسانه‌ها دست به دست می‌شود و از بابایی به عنوان خرید رویایی پرسپولیس یاد می‌شود. با این حال با جستجویی ساده می‌توان دریافت که بابایی در این فصل حتی در بین ۶ گلزن برتر فصل هم قرار ندارد. این درحالی است که او در تیمی مثل تراکتور بازی می‌کند که بیشتر توپ‌ها در نزدیکی محوطه جریمه حریف برای این بازیکن ارسال می‌شود. پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی همچنان واکنشی نسبت به این موضوعات نداشته‌اند، ولی با توجه به خرید‌های اخیر یحیی و شایعاتی که در این زمینه مطرح می‌شود، به نظر می‌رسد باید نگران خرید‌های یحیی گل محمدی برای پرسپولیس بود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار