عکس/ همکاری جدید “جانی دپ” با برند لوکس “دیور” منتشر شد!

جانی دپ پس از طلاق از امبر هرد برای اولین بار در یک تبلیغ تجاری برای برند لوکس و گران قیمت “دیور” حضور پیدا کرده است!

 عکس/ همکاری جدید “جانی دپ” با برند لوکس “دیور” منتشر شد!
کد خبر: 59721

به گزارش زنهار، پس از قرارداد 20 میلیون دلاری جانی دپ با برند دیور، حالا بازیگر 60 ساله در تبلیغ نجاری جدید این برند حاضر شده است.

جانی دپ در اوایل سال جاری قراردادی به ارزش 20 میلیون دلار با دیور امضا کرد. این قرارداد بزرگترین و گران قیمت‌ترین قرارداد عطر مردانه در تاریخ است!

جانی دپ، بازیگر مشهور هالیوودی به عنوان چهره عطر ساوج از برند دیور بازگشته است!

Captureیضصضص

این بازیگر 60 ساله در یک آگهی تبلیغاتی جدید برای این برند نقش آفرینی کرده است.  این اولین بار است که آقای بازیگر پس از محاکمه او علیه همسر سابقش امبر هرد در سال 2022، این عطر را تبلیغ می‌کند.

در این تبلیغ جدید، دپ در حال خواندن یک شعر دیده می‌شود در حالی که از سر تا پا مشکی پوشیده است.

جانی دپ قراردادی سه ساله با دیور به ارزش بیش از 20 میلیون دلار امضا کرده است. این برند اعلام کرده است که این همکاری بزرگترین معامله عطر مردانه در تاریخ را رقم زده است.

دیور با انتشار پستی در اینستاگرام، آخرین حضور دپ را جشن گرفت. این برند در کنار عکسی از این بازیگر نوشت: «جسور و قدرتمند، در ذات خود، حقیقت او، جانی دپ روح ساوج را تجسم می‌دهد».

بازگشت دپ به عنوان سخنگوی دیور بیش از یک سال پس از محاکمه او به اتهام افترا علیه هرد 37 ساله صورت می‌گیرد.

هیئت منصفه هفت نفره متشکل از پنج مرد و دو زن، دپ و هرد را متهم به افترا دانستند، اما بیشتر از ستاره دزدان دریایی کارائیب حمایت کردند. او 10.35 میلیون دلار غرامت دریافت کرد، در حالی که بازیگر آکوامن 2 میلیون دلار دریافت کرد.

جانی این تابستان را با گروه خود به نام «خون آشام هالیوود» گذراند. این گروه متشکل از او، آلیس کوپر، جو پری و تامی هنریکسن است. او همچنین در جشنواره فیلم کن در ماه می برای فیلم فرانسوی زبان «Jeanne Du Barry» که در آن نقش شاه لوئی پانزدهم را بازی می‌کند، به سینما بازگشت.

در آینده، دپ قرار است فیلمی را بر اساس نمایشنامه مودیلیانی اثر دنیس مک اینتایر کارگردانی کند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار