تجاوز خشن به ریحانه پارسا و بارداری اوخبرساز شد+عکس مثبت18

ریحانه پارسا بعد از دو ماه دست به افشاگری تازه ای زد و در اینستاگرامش نوشت: در ۱۶ سالگی برای بار اول به من تجاوز شد. او با این ادعا پای یکی دیگر از هنرمندان را به ماجرا باز کرد.

تجاوز خشن به ریحانه پارسا و بارداری اوخبرساز شد+عکس مثبت18
کد خبر: 40249

به گزارش زنهار؛ ریحانه در پست اینستاگرامی خود نوشته بود: 

ریحانه پارسا نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

اکنون ۵سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم:((قبول واقعیت نصف موفقیت است))... عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ «از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، ((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید))!»

افشاگری و ادعای عجیب ریحانه پارسا درباره سیاوش اسعدی

ریحانه پارسا حالا و بعد از دو ماه دست به افشاگری تازه ای زد و در اینستاگرامش نوشت: «بگذار حالا که مجنون خطاب می شوم بگذار حالا که هر بار فکر می کنم کجا، چی شد که من جهانم رو سرم خراب شد بگذار حالا که همه قرار است بگوییم بگویم: ME TO سیاوش اسعدی ۱۶ سالم بود و تو در نقش مردی شیفته روح و روان و جسم من رو به بازی گرفتی»

50

 

ریحانه پارسا در روزهای اخیر جنجال های زیادی ایجاد کرده و هدفش دیده شدن بیشتر و جذب فالوور است  مشخص نیست که این ادعای ریحانه پارسا چقدر صحت دارد و از طرفی سیاوش اسعدی هم هنوز واکنشی به این ادعای عجیب ریحانه پارسا نشان نداده است.

نورا هاشمی نیز با انتشار ویدیویی در واکنش با این ماجرا اشاره داشت:«من سالهاست که جدا شدم و به دلایل شخصی لزومی ندیدم که این مسئله رسانه ای شود.از خبرهایی که به گوشم رسیده بسیار متاثر و متاسفم و آرزو می کنم هر آنچه عدل و حق است اتفاق بیافتد و نکته آخر این که به نظرم درست نیست به واسطه اتفاقی که افتاده و به من و پسرم و همین طور پدر و مادرم مربوط نیست به ما بی احترامی شود و مورد لعن و نفرین واقع شویم و به ما توهین شود.»

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار