یک مجری معروف دیگر از صداوسیما خداحافظی کرد

داود عابدی مجری ورزشی با انتشار پستی از صداوسیما خداحافظی کرد و گفت انرژی لازم برای اجرای برنامه ورزشی ندارد.

یک مجری معروف دیگر از صداوسیما خداحافظی کرد
کد خبر: 36118

به گزارش زنهار؛ داوود عابدی مجری توانمند ورزشی در شبکه خبر و همسر المیرا شریفی مقدم در یک پست اینستاگرامی از صداوسیما خداحافظی کرد.

او نوشت: «خداحافظ. با سلام و احترام خدمت مخاطبین عزیزم.

مدتی است در سکوت و بدون هیاهو خود را خانه نشین کرده ام فقط برای اینکه کمی برایم التیام باشد بارها در خود گریستم و فریاد زدم حرفها

شنیدم و سختیها را به جان خریدم اما تحمل کردم.

حالا هم که به اشتراک میگذارم مرا ببخشید فقط خواستم کمی از احساس این روزهایم برایتان بگویم شاید مرهمی باشد و بدانید گاهی سکوت خود پر از معناست بنده کمترین همیشه در طول سالیانی که در عرصه ورزش بودم مملو از انرژی با تمام توان با خاطرات تلخ و شیرین ورزش همراهتان بودم.

یادش بخیر دوربین خبرساز آن روزهایی که به سالنهای ورزشی میرفتیم و گاها اجازه ورود نداشتم میگفتند شما ممنوع الورودى یادش بخیر گزارش از دربی های متعدد و مصاحبه های داغ و بعضا جنجالی.

پله ها و تونل ورزشگاه آزادی و سکوها یادش بخیر ساندویچهای مخصوص با همان یک برگ کاهو که خود سوژه گزارش ما بود.

روحشان شاد رفقای شفیقم سید شیرازی و حسن حیدری را اما حالا در اوج توان چنان که میتوانم کیلومترها بدوم تهی از انرژی ام چنان خسته ام که حد ندارد عجیب  و اما است عجیب پس آن همه عشق و علاقه به کارم چه شد؟؟

اخیرا قرار بود برنامه های ورزشی از جمله ویژه جام جهانی را تولید و اجرا کنم اما هر چقدر با خود کلنجار رفتم نشد که نشد.

متاسفانه روحیه ندارم اجرای برنامه های ورزشی انرژی می‌خواهد که من این روزها در خود حس نمی کنم این روحیه از بیننده من انتقال پیدا می کند که نیست.

حتی رفتن به جام جهانی هم مرا راضی نمی‌کرد چطور می توان با این همه آه و حسرت و اندوه در هر گوشه از سرزمین نقش مجری خوشحال و پر انرژی در ورزش را ایفا کنم؟

حداقل اینکه من نمیتوانم همکارانم مرا ببخشند که نتوانستم در کنارشان باشم امیدوارم مرا درک کنند مرا دیگر یارای ماندن نیست اینجا رسما خروج زودتر از موعد خود را اعلام و از تلوزیون خداحافظی می کنم.

و اما میماند حرف دلم که آن را برای خود نگه می دارم …. خدای ما هم بزرگ است و خود روزی رسان

به امید زندگی شایسته و روزهای خوب و شاد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار