قتل ستاره معروف سینما به دست برادرشوهرش +عکس

سری دوی کاپور (Sridevi Kapoor) بازیگر هندی و سوپراستار بالیوودی ۲۴ فوریه ۲۰۱۸ در سن ۵۴ سالگی به دست برادر شوهرش به قتل رسید.

قتل ستاره معروف سینما به دست برادرشوهرش +عکس
کد خبر: 35834

به گزارش زنهار؛ سری دوی کاپور (Sridevi Kapoor) بازیگر هندی و سوپراستار بالیوودی ۲۴ فوریه ۲۰۱۸ در سن ۵۴ سالگی در حالیکه در شهر دبی اقامت داشت درگذشت و در همان لحظات ابتدایی مرگ سری دوی توسط برادر شوهرش، سانجی کاپور تایید شد.

قتل عجیب "ستاره معروف سینما" به دست برادرشوهرش!

 

پس از مرگ سری دوی رسانه ها علت مرگ وی را حمله یا سکته قلبی (Heart Attack) اعلام کردند که این موضوع ۲ روز بعد و با اعلام نتیجه کالبد شکافی تغییر کرد.

 

 

بر اساس اعلام پزشکی قانونی علت مرگ سری دوی ، از دست دادن هوشیاری در وان حمام هتل محل اقامتش و غرق شدن (Drowning) در آب وام حمام بوده است.

رسانه های دوبی پس از اعلام پزشکی قانونی، خبر منتشر شده را تایید کرده و اعلام کردند کالبد شکافی سری دوی بازیگر هندی پایان یافته و دلیل اعلام شده برای مرگ او قطعی است.

لازم به ذکر است که “سری دوی” برای شرکت در یک “مراسم خانوادگی عروسی” به دوبی سفر کرده بود. پریانکا چوپرا ستاره سینمای هندوستان در این باره نوشت: «روز سیاهی است. به همه دوستداران سری دوی تسلیت می‌گویم.»

سری‌ دوی از سال ۱۹۷۹ پا به دنیای بالیوود گذاشت و با فیلم «شوک» برای خودش نامی دست و پا کرد و از طرف اعضای صنعت فیلم هند به عنوان یکی از مستعدترین بازیگران شناخته شده‌ است.

او پس از آن به پای ثابت فیلم‌های بالیوودی تبدیل شد و طی پنج دهه در بیش از ۳۰۰ فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت. این بازیگر آخرین بار در سال ۲۰۱۷ در فیلم «مام» بازی کرد. «تکه‌ای از ماه»، «اولاد»، «ملکه مارها» و «آقای هند» برخی از فیلم‌های کارنامه سری دوی هستند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار