سحر زکریا با این عکس جنجالی حجابش را برداشت!/ عکس

انتشار تصاویری از موهای تراشیده سحر زکریا بازیگر مشهور و جنجالی سینما و تلویزیون به سوژه کاربران فضای مجازی بدل شد.

سحر زکریا با این عکس جنجالی حجابش را برداشت!/ عکس
کد خبر: 35706

به گزارش زنهار، سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش ها و تله تأترهای مختلف آزمود. سحر زکریا شاید با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد. سحر ذکریا کار خود را با بازی در مجموعه های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعه ویدیویی قهوه تلخ بازی کرده است.

سحر

سحر زکریا در جدیدترین لایو اینستاگرامی خود با سرووضع عجیب ظاهر شد و گفت: میدونید چیز میز میکشم به خاطر همین میام یهو لایو میذارم. حالا قضیه کلاه ایناهم که دیدم همه یه طرز تفکری دارن به خاطر این طرز تفکر ناراحت بودن کامنت هایی که برای من گذاشته میشد که وای این چه قیافه ای هست و...

سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد. او مجرد است و درباره دلیل تجرد خود میگوید: ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در ۴۰ سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار