عروسی المیرا دهقانی+عکس

المیرا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال پرمخاطب هشت و نیم دقیقه با یک گریم سنگین در نقش مریم، مادر احسان به شهرت و محبوبیت دست یافت، در اینستاگرامش عکسی از خود در لباس عروس را منتشر نمود.

عروسی المیرا دهقانی+عکس
کد خبر: 35561

به گزارش زنهار؛ المیرا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در سریال پرمخاطب هشت و نیم دقیقه با یک گریم سنگین در نقش مریم، مادر احسان به شهرت و محبوبیت دست یافت، در اینستاگرامش عکسی از خود در لباس عروس را منتشر نمود.

این عکس در فضای مجازی با تیترهای ازدواج المیرا دهقانی، عکس عروسی بازیگر همه چیز آنجاست وایرال شد و سوژه چند کانال گشت اما این خبر صحت ندارد و عکسی که در ادامه مشاهده می کنید، مربوط به بازی او در سریال بعد از آزادی می باشد.

لباس عروس المیرا دهقانی

المیرا دهقانی با لباس عروس در سریال بعد از آزادی/ عکس از پویا شاه جهانی

المیرا دهقانی که در دومین حضورش در سریال های تلویزیونی در نقش مریم با گریم سنگینش مورد توجه مخاطبان تلویزیون قرار گرفت، در سریال های دیگری چون همه چیز آنجاست، پرستاران، سایه بان، لحظه گرگ و میش و... درخشیده است. آخرین حضور خانم بازیگر در قاب تلویزیون مربوط به ایفای نقشش در سریال بعد از آزادی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کننگی سعید سعدی می باشد.

المیرا دهقانی در این سریال نقش شیدا را ایفا کرده است. عکس این بازیگر با لباس عروس مربوط به سکانسی از این سریال بوده و خانم دهقانی تا کنون خبر ازدواج خود را منتشر نکرده است.

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی/ عکس از نسرین باقری نسب

مختصر بیوگرافی المیرا دهقانی

المیرا دهقانی بازیگر تئاتر و تلویزیون متولد 5 شهریور 1370 در شیراز است. او در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده است، پدرش اهل اصفهان و دندانپزشک و مادرش شیرازی و خانه دار می باشد و سه خواهر بزرگتر از خود دارد.

فیلم و سریال های المیرا دهقانی

او فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس در فیلم هایی چون حرفه ای، طوطیا، خسوف، همه چیز آنجاست، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، سایه بان، لحظه گرگ و میش، فصل ماهی سفید، سیاه باز و... ایفای نقش نموده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار