صحنه ی جنجالی سریال دودکش که سانسور شد

دودکش سریال پر مخاطبی که از تلویزیون پخش می شد با انتشار عکسهایی جدید از پشت صحنه این سریال احساسات طرفدارانش را برانگیخت.

صحنه ی جنجالی سریال دودکش که سانسور شد
کد خبر: 35319

به گزارش زنهار؛ دودکش سریالی که در سه فصل بر روی آنتن شبکه یک سیما رفت، جزو یکی از پرمخاطب ترین سریال های طنز تلویزیون بود. همزمان با پخش این سریال هنرمندانی که در آن ایفای نقش نموده بودند، در کنار هم تصاویر و سلفی های جذابی از پشت صحنه سریال دودکش منتشر نمودند که حال و هوای دیگری دارد.

امیر حسین رستمی

پشت صحنه

سیما تیرانداز

گریم بازیگران

استوری

سریال دودکش

بازیگران دودکش

هومن برق نورد

عوامل و بازیگران سریال دودکش و پادری

دودکش سریالی طنز و پرمخاطبی است که فصل اول و دوم آن (پادری) به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی و نویسندگی برزو نیک نژاد و حسن وارسته از شبکه یک سیما به نمایش گذاشته شد. فصل سوم این مجموعه نیز با نام دودکش 2 به کارگردانی برزو نیک نژاد از 8 تیر 1400 از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال داستان زندگی فیروز مشتاق مرد خانواده‌دوست و زحمت‌کشی را به تصویر می کشد که همراه با خانواده اش یک قالیشویی اداره می کنند و با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند اما با پلمپ شدن درب محل کار و زندگی او توسط مأموران شهرداری، دردسرهایش دوچندان می‌شود.

هومن برق نورد، بهنام تشکر، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمد رضا شیرخانلو، یاس نوروزی نقش‌های اصلی داستان هستند که در هر سه فصل دودکش حضور داشتند. جواد عزتی، الهام اخوان، الناز حبیبی، مجید یاسر،شهرام شکیبا، مریم سعادت و... از دیگر هنرمندانی هستند که در دودکش 1، دودکش 2 و پادری حضور داشته اند.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار