جدایی بازیگر زن ایرانی از نامزد تُرکش

نسرین جوادزاده و گوکهان آلکان که با بازی در سریال «سیب ممنوعه» با هم آشنا شدند، در حالی که برای ازدواج آماده می شدند، با تصمیمی ناگهانی به رابطه دو ساله خود پایان دادند. دلیل جدایی این زوج بازیگر که تا به امروز درباره این موضوع سکوت کرده بودند برملا شد.

جدایی بازیگر زن ایرانی از نامزد تُرکش
کد خبر: 31084

به گزارش زنهار؛  نسرین جوادزاده بازیگر 40 ساله سینمای ترکیه با بازی در سریال «سیب ممنوعه» با گوکهان آلکان 36 ساله آشنا شد.

این زوج معروف که پس از جشن نامزدی خود را برای ازدواج آماده می کردند به طور ناگهانی راهشان را از هم جدا کردند. به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، عکس های عاشقانه این زوج همیشه در شبکه های مجازی با بازخوردهای فراوانی رو به رو میشد.

نسرین جوادزاده گوکهان آلکان

جوادزاده که در ماه های گذشته در پاسخ به این سوال که کی قصد دارد با نامزدش گوکهان آلکان سر سفره عقد بنشیند، گفت:

 

«مادرم هم انقدر از من این سوال رو نمیپرسه! این کارها به قسمت و سرنوشته… ما تاریخی رو برای ازدواج مشخص نکردیم. هروقت مشخص بشه میگم.»

مدتی پس از این‌ها آلکان، جوادزاده را آنفالو کرد و عکس های مشترک‌شان را نیز حذف کرد. نکته قابل توجه این بود که نسرین جوادزاده یک ماه بعد نامزد سابق خود را آنفالو کرد.

نسرین جوادزاده گوکهان آلکان

پس از همه این اتفاقات دلیل جدایی این زوج بازیگر مشخص شد. گفته می شود که این زوج به دلیل طرز فکر متفاوتشان به زندگی و عدم تفاهم از هم جدا شدند.

به گفته نزدیکان جوادزاده و آلکان ماه های قبل از جدایی مکرراً با هم دعوا داشته‌اند، آن‌ها در جمع نزدیکان خود اظهار کرده‌اند که دیگر آرامشی در رابطه‌شان باقی نمانده بوده و اینگونه به عشق خود پایان دادند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار