بریتنی اسپیرز والدینش را فحش کش کرد!

بریتنی اسپیرز به خاطر عذاب هایی که در دوران قیومیت پدرش از سمت او و مادرش به این خواننده پرحاشیه وارد شده بود، در پست اینستاگرام خود برای پدرش آرزوی مرگ و عذاب الهی کرد.

 بریتنی اسپیرز والدینش را فحش کش کرد!
کد خبر: 31009

به گزارش زنهار، بریتنی اسپیرز به خاطر عذاب هایی که در دوران قیومیت پدرش از سمت او و مادرش به این خواننده پرحاشیه وارد شده بود، در پست اینستاگرام خود برای پدرش آرزوی مرگ و عذاب الهی کرد. او گفت: «واقعاً فکر می‌کنم پدرم می‌خواهد من را بکشد. امیدوارم والدینم هر دو در جهنم بسوزند.»

یک قاضی در کالیفرنیا نوامبر گذشته به دوران قومیت این ستاره پاپ پایان داد. دادگاه در انتها فاش کرد که اسپیرز ۴۰ ساله مجبور به استفاده از روش‌های کنترل بارداری برای جلوگیری از داشتن فرزند سوم شده است.

در ماه‌های پس از آن، اسپیرز در انتقاد عمومی از خانواده‌اش افسارگسیخته شد. او در پست اینستاگرام خود اعلام کرد پدرش در زمانی که قرار بود مدیریت اموال و دارایی های او را داشته باشد، از او آشکارا دزدی می کرد.

او در پست خود نوشت: «متاسفم که هرگز فراموش نخواهم کرد. تنها ۱۰ ماه از پایان دوره قیومیت من می‌گذرد… چنین دردی را برای هیچ کسی آرزو نمی‌کنم!!! برای من بسیار سخت است این واقعیت را بپذیرم که خانواده ام این کار را با من کردند… برای من تا آخر عمر سخت خواهد بود… آنها من را دور انداختند… با صدای بلند و با افتخار می گویم دعا می کنم هر دو در جهنم بسوزید.»

بریتنی اسپیرز همراه با پست یکشنبه خود یک یادداشت صوتی دو دقیقه ای منتشر کرد. او توضیح داد که چگونه باید به طور مداوم تحت معاینه MRI قرار می گرفت؛ بدون اینکه دقیقاً به او توضیح داده شود که چرا به این معاینات نیاز دارد. به گفته خود بریتنی، او حداقل سه بار تحت اسکن یک ساعته قرار گرفت و به این نتیجه رسیده بوده که ممکن است از نوع نادری از سرطان رنج ببرد.

این خواننده مشهور، پس از ناسزا گفتن به والدینش، دوباره تصویری از بدن برهنه خود منتشر کرد. در حالی که برای محافظه کاری، فقط یک ایموجی قلب در پایین بدن و روی اندام های خصوصی اش گذاشت.بریتنی اسپیرز پس از برانگیختن ناامیدی و نگرانی فالوورهایش با برهنه شدن و انتشار فیلم ها و عکس های مربوطه در حساب شخصی خود در اینستاگرام، در مورد رابطه خود با فرزندانش صحبت کرد.

اسپیرز اعتراف می‌کند که بخشی از خودش در بحبوحه روابط تیره‌اش با پسرانش از دست داده است. پرستون ۱۶ ساله و جیدن جیمز ۱۵ ساله پسران او از رابطه قبلی‌اش با کوین فدرلاین هستند.

بریتنی در پست های جدید اینستاگرام یک کلیپ صوتی بدون تصویر منتشر کرد. او در این ویدیو کلیپ با صدای خودش به احساس دلشکستگی خود اعتراف کرده است.

بریتنی اسپیرز در مورد عدم تمایل فرزندانش به دیدن او گفت دیگر هدفی ندارد، آنها دلیل شادی او بودند.

اسپیرز می‌گوید: «زمانی بود که من بچه‌هایم را داشتم؛ خیلی بیشتر از کوین. مردم آن بخش را به خاطر نمی آورند زیرا همیشه روی نکات منفی تمرکز می کنند. اما از زمانی که آنها شش تا نه ساله بودند، ۷۰٪ مواقع با آنها بودم. از زمانی که آنها رفته اند، صادقانه بگویم که احساس می کنم یک بخش بزرگی از من مرده است. به معنای واقعی کلمه، من دیگر هدفی ندارم. آنها دلیل شادی من بودند. آنها همه چیز من بودند. من مشتاقانه منتظر دیدن آنها بودم. این چیزی بود که برای آن زندگی کردم.»

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار