قتل زن جوان توسط بازیگر مرد معروف

به گزارش سی ان ان؛ "الک بالدوین" بازیگر معروف هالیوودی، در حال اجرای یکی از صحنه های فیلم جدیدش با شلیک اسلحه یکی از عضای تیم تصویربرداری را به قتل رساند و کارگردان فیلم را نیز دچار مجروحیت جدی کرد.

کد خبر: 27269

به گزارش زنهار؛ طبق اولین اطلاعات منتشر شده درباره این خبر، "الک" سر فیلمبرداری فیلم "زنگار" که فیلمی وسترن مربوط به قرن 19 است، بود که هنگام ایفای نقش خود باعث مرگ یکی از همکارانش شد.

الک بالدوین

 

اسلحه ای که در اختیار او قرار داده شده بود باید خالی می بوده اما چنین نبوده و او با تصور خالی بودن اسلحه نقشش را مثل اکثر فیلم های قبلی اش اجرا کرده و شلیک می کند که ناگهان گلوله ای از اسلحه شلیک شده و باعث مرگ یک زن به نام " هالینا هاچینز " 42 ساله  که عکاس و جزو اعضای تصویربرداری بوده می شود.

کارگردان این فیلم یعنی "جویل سوزا" نیز در این تیراندازی دچار مصدویت شده و به بیمارستان منتقل می شود. آخریت گزارشات از وضعیت کارگردان حاکی از این است که او در بخش مراقبت های ویزه بستری است.

پلیس ایالت نیومکزیکو که در جریان جزئیات این حادثه قرار دارد اعلام کرده است که در این حادثه گلوله ها از یک اسلحه ویژه فیلمبرداری شلیک شده که باید خالی می بود. "الک بالدوین" به صورت داوطلبانه به اداره پلیس مراجعه کرده و تمام جزئیات را در اختیارشان قرار داده است. در حال حاضر هیچ شخصی به عنوان متهم بازداشت نشده است اما تحقیقات همچنان ادامه دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار