اولین اظهارات کیمیا علیزاده پس از طلاقش/ خیانت عامل طلاق بود؟

کیمیا علیزاده تمام عکس های شوهرش را در صفحه اینستاگرامش حذف و او را آنفالو کرده است.

کد خبر: 26950

به گزارش زنهار؛  مدتی است که شایعه طلاق کیمیا علیزاده از همسرش به دلیل خیانت  امید معدنچی دست به دست می شود.

واکنش کیمیا علیزاده به خبر طلاقش

کیمیا علیزاده که به همراه شوهرش امید معدنچی، والیبالیست مهاجرت کرده بود، تمام عکس های شوهرش را در صفحه اینستاگرامش حذف و او را آنفالو کرده است.

شوهرم را پشیمان می‌ کنم

اخیرا مصاحبه‌ای از کیمیا علیزاده در برخی از رسانه ها منتشر شده است که صحت آن مشخص نیست زیرا که گفته شده است بخشی از تماس او با یکی از بستگانش است. در این مصاحبه به نقل از کیمیا علیزاده گفته شده است: من در راهی رفته‌ام که دیگر بازگشت ندارد. چند ماه است که شوهرم مدام موضوع رفتن را مطرح می‌کرد و می‌گفت آینده حرفه‌ای من در خارج ایران درخشان‌تر است. او من رو ابزاری برای خودش می‌داند و با چند نفر در هلند و کانادا صحبت کرده تا برنامه‌ریزی فعالیت‌های ورزشی من و حمایت مالی ما را انجام بدهند. متن بیانیه من رو هم شوهرم به من داد تا منتشر کنم و می‌دانم کار افرادی است که می‌خواهند کارهای مهاجرت من را انجام دهند. اگر من نتوانم اینجا موفق شوم قطعاً متارکه می‌کنم و همه چیز را به مردم خواهم گفت. چون شوهرم من را مجبور به ترک ایران کرده و حالا می‌فهمم هدف از نزدیک شدن و ازدواج با من ساختن آینده‌ خودش بوده است! من نه اینکه الان پشیمان هستم ولی اگر نتوانم موفق شوم حتماً به‌جای پشیمانی خودم شوهرم را پشیمان می‌کنم.»

 

کیمیا علیزاده طلاق گرفت؟ / شوهرم را پشیمان می‌ کنم!

 

ازدواج کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده در آخرین روزهای مرداد ۹۷ در سن ۲۰ سالگی با حامد معدنچی از ورزشکاران والیبالیست ازدواج کرد و این دو ورزشکار به جرگه متاهلان پیوستند.

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده زنوزی در نوزدهم تیرماه ۱۳۷۷ در شهر کرج به دنیا آمد. خانواده ی کیمیا اصالتا آذری هستند، پدرش اهل شهر زنوز واقع در بخش مرکزی شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی است و یک کارگاه ساخت رومیزی دارد، مادرش نیز اهل استان اردبیل می باشد. کیمیا فرزند اول خانواده است و یک برادر کوچک تر از خودش دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار