سحر قریشی با این کار همه را شوکه کرد / تتلو دست به افشاگری زد

تتلو مدعی شد که سحر قریشی خانه او در استانبول را ترک کرده و به دوبی مهاجرت کرده است.

کد خبر: 26589

به گزارش زنهار؛   امیر تتلو پرونده رابطه عاشقانه و ازدواج با سحر قریشی را بست و خبر داد که سحر قریشی پس از جدایی تصمیم گرفته است به دبی  مهاجرت کند.

توضیح تتلو درباره جدایی از سحر قریشی

امیر تتلو درباره جدایی از سحر قریشی نوشت: دوستان خانم قریشی اصرار داشتن برن منم با دوتا از هوادارا فرستادم گفتم هرجا میرن ببرن سالم تحویلیشون بدن دوبی ایران هرجا پول هم گذاشتم پیششون باشه و رفتن

حالا ایشون میگن من خودم تنها میخوام برم دوبی و ما به زور نمیتونیم واسه ایشون همراه بذاریم پس به هوادارا میگم همونجوری که میخواد بذارن تنها سفر کنه هرچیشون شد پای خودشون من هزار بار گفتم هرجا میری برو ولی بذار برسونت سالم برسی وقتی خودش نمیخواد نمیتونیم که بازور باهاش بریم اینکه خونه مارو ترک کردن صبح و الانم میگن میخوان اون دوتا هوناداری که گذاشتیم بادیگارد و به خواسته خودشون ترک کنن از اینجا به بعد من دیگه مسئولیتی از ایشون به عهده نمیگیریم هر مشکلی براشون پیش اومد خودشون میدونن و خانواده شون

 

تصمیم سحر قریشی پس از جدایی همه را شوکه کرد! / اعتراف تتلو درباره پول هایی که به قریشی داد

 

توهین امیر تتلو به سحر قریشی: برای معروف شدن با ۱۰ تا سلبریتی دوست شدی!

همچنین چندی پیش امیر تتلو با انتشار یک عکس نوشته در اینستاگرام توهین وقیحانه ای به سحر قریشی کرد.

خواننده ایرانی مقیم ترکیه سحر قریشی را متهم به دوست شدن و روابط با ۱۰ ها سلبریتی کرد و این اقدام بازیگر زن سابق سینمای ایران را برای معروف شدن دانست.

تتلو معروف شدن خود را مدیون تلاش و پشتکار عنوان کرد اما در توهینی عجیب به سحر قریشی، مشهور شدن امثال او را به دوستی با چهره های سرشناس نسبت داد.

واکنش سحر قریشی به خبر مهاجرتش

درحالی شایعات در فضای مجازی درباره جدایی سحر قریشی از تتلو مطرح می شود که این بازیگر زن هنوز هم عکس هایی از تتلو منتشر می کند و در بیوی اینستاگرام خود به رابطه با تتلو اشاره کرده است.

سحر قریشی اخیرا صورت امیر تتلو را به نمایش گذاشته است، که تتو های تازه صورت این خواننده را نشان می دهد. بسیاری از کابران فضای مجازی نوشته های تتلو درباره جدایی از سحر قریشی را تلاشی برای جلب توجه دوباره می دانند.

تصمیم سحر قریشی پس از جدایی همه را شوکه کرد! / اعتراف تتلو درباره پول هایی که به قریشی داد

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار