کد خبر: 23109

خبر جدید طناز درباره سریال «یاغی»

طناز طباطبایی استوری عجیب درباره سریال یاغی منتشر کرد.

به گزارش زنهار؛  سریال یاغی داستانِ جوانی به‌اسم جاوید است که در ابعاد و مقیاس‌های مختلفی در زندگی‌اش می‌جنگد. جنگیدن برای پول درآوردن، جنگیدن در میدانِ خاکی محله، جنگیدن برای به‌دست‌آوردن شناسنامه و در آخر، جنگیدن برای ازدست‌ندادن دختر دلخواه‌ش.

خبر عجیب طناز طباطبایی درباره سریال یاغی

طناز طباطبایی در سریال یاغی به ایفای نقش طلا که همسر یکی از کشتی گیران مطرح کشور است پرداخته است. طناز طباطبایی در جدیدترین استوری اینستاگرامی خود پستی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد درخواست جوانان برای ورزش کشتی پس از پخش سریال یاغی افزایش یافته است، اما واقعا ماجرا چیست؟

در واقع پست طلای سریال یاغی اشاره به به گفته هیئت کشتی استان تهران دارد که اعلام کرده است بعد از تماشای این سریال جوانان بسیاری برای ثبت‌نام در کلاس‌های کشتی به باشگاه‌ها مراجعه کرده‌اند.

 

خبر عجیب طناز طباطبایی درباره سریال یاغی

 

طلای سریال یاغی کیست؟

طناز طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. او در یک خانواده چهار نفره بزرگ شده است، پدر ایشان در عرصه تجارت بسیار موفق بوده و در زمینه ی موسیقی نیز فعالیت دارد.

ورود طناز طباطبایی به عرصه هنر

طناز طباطبایی در ۱۸ سالگی(سال ۱۳۸۰) با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری هیوا برای بازی در سریال جوانی به کارگردانی سعید سلطانی انتخاب شد و اولین تجربه بازیگری حرفه ایش را بدست آورد.

طناز طباطبایی در ۲۱ سالگی (سال ۱۳۸۳) در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدر عاملی به سینما راه یافت. او با سریال میوه ممنوعه در سال ۸۵ با نقش غزاله که جز نقش های اصلی فیلم بود مطرح شد و توانایی هایش را به چالش کشید. 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار