کد خبر: 22970

ازدواج مجدد مهناز افشار در آلمان

رفتارهای مهناز افشار گمانه زنی ها درباره ازدواج مجدد او با یاسین رامین را تقویت کرده است.

به گزارش زنهار؛ مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳، با یاسین رامین ازدواج کرد که در مهر ۱۳۹۸، به طلاق انجامید. پس از آن اواخر سال گذشته بود که مهناز افشار با همسر سابقش در دبی دیده شد و تولد او را تبریک گفته بود.

مهناز افشار و همسر سابقش دوباره ازدواج کردند؟

رفتارهای او درباره همسر سابقش باعث شده است تا کاربران فضای مجازی او را به پنهان کاری متهم کنند. حالا در جدیدترین پست خود به مناسبت روز جهانی پدر عکسی از شوهر سابق خود و دخترش در شهربازی های آلمان منتشر کرده است. رفتارهای مهناز افشار گمانه زنی ها درباره ازدواج مجدد این زوج را تقویت کرده است.

مهناز افشار برای همسر سابقش جشن گرفت! / شایعه ازدواج مجدد افشار در آلمان

 

دلیل طلاق مهناز افشار

یاسین رامین، با حضور در یک برنامه اینترنتی، ماجرای طلاقش از مهناز افشار را بازگو کرد.

او در واکنش به مجری برنامه که پرسید «کِی از ازدواج با مهناز افشار پشیمان شدید»، پاسخ داد: «کی گفته پشیمان شدم؟»

ماجرای طلاق مهناز افشار

رامین ادامه داد: «اولین بار من پیشنهاد طلاق به خانم افشار دادم، وقتی که بازداشت شدم و در زندان بودم، احساس کردم گرفتاری من ادامه‌دار خواهد بود. کلاهم را قاضی کردم و دیدم انصاف نیست که این آدم برای ماجرایی که واقعا هیچ ربطی به او ندارد، سیبل شود.»

او افزود: «برای همین تماس گرفتم و گفتم این شرایط تلخ و سخت است و پیشنهاد کردم ایشان، مسیر زندگی‌اش را عوض کند که در واکنش به این حرف من، شوکه و خیلی ناراحت شد و چند روز با من قهر کرد.»

ماجرای طلاق مهناز افشاریاسین رامین پس از بغضی طولانی، با تاکید بر این‌که مهناز افشار خیلی با معرفت است، توضیح داد: «آدم‌ها وقتی یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، انتظارِ خوشی دارند و نه توهین، زجر و بدبختی را. من و خانم افشار هم آماده آن سختی و تلخی نبودیم و یک هو افتادیم در این گرداب سخت و هر چه هم جلوتر می‌رفتیم، عمیق‌تر می‌شد تا رسید به زندانی شدن من.»

ماجرای شیرخشک‌های تقلبی چه بود؟

موضوع شیرخشک‌های تقلبی  سال 96 بر سرزبان ها افتاد، شیرخشک‌هایی که عده‌ای می‌گویند فاسد بوده و نوزادانی را نابینا کرده یا به کام مرگ کشانده. در پی پرونده چند سال گذشته شکایت هلال‌احمر از یاسین رامین، این موضوع حاشیه‌های زیادی پیدا کرد و گفته شد  او محموله‌ عظیمی از شیرخشک‌های فاسدشده را وارد و توزیع کرده است که سود کلان برای خودش داشته و ضررهای جبران‌ناپذیر برای بعضی خانواده‌ها.

ماجرای طلاق مهناز افشار

مهناز افشار درباره شیر خشک‌ها گفته بود: این اواخر هم بابت موضوع شیرخشک ها آزرده شدم به دلیل اینکه گاهی آدم اشتباهی را شخصاً مرتکب می شود و برای آن تلاش می کند. در گفتگوی قبلی ام از نهادها تقاضا کردم که به این موضوع رسیدگی شود برای شفافیت و روشن شدن اذهان عمومی. من با وزارت بهداشت و هلال احمر صحبت کردم و گفتند چنین پرونده ای وجود ندارد و گفتم چرا این موضوع را عنوان نمی کنید و این درخواست من به عنوان مدعی العموم حساب نشده است!

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار