کد خبر: 22969

بریتنی و سام اصغری در راه ایران

شایعه سفر بریتنی و سام اصغری به ایران مدتی است که در فضای مجازی به گوش می رسد، اما واقعیت ماجرا چیست؟

به گزارش زنهار؛ جشن عروسی بریتنی و سام اصغری جشن عروسی آنها در خانه بریتنی اسپیرز در لس‌آنجلس و با حضور نزدیک به ۱۰۰ نفر از اعضای خانواده و دوستان برگزار شد.

 

ماجرای سفر بریتنی و سام اصغری به ایران

درحال حاضر سام اصغری ۲۸ سال و  بریتنی اسپیرز نزدیک به ۴۰ سال سن دارد. این زوج بعد از عروسی اعلام کردند که به خانه لاکچری که جدیدا خریده اند می روند.  ازدوج آنها که حدود ۱۰ سال اختلاف سنی دارند حواشی زیادی به دنبال داشت و ظاهرا هنوز هم ادامه دارد.

اخیرا شایعه هایی مبنی بر سفر بریتنی و سام اصغری به ایران به گوش می خورد که تا کنون از طرف هیچ کدام از آنها واکنشی به همراه نداشته است. کاربران عکس هایی از بریتنی و سام اصغری در فرودگاه منتشر کردند و گفته اند که ظاهرا این زوج قصد سفر به ایران را دارند. اما باید بدانید که این عکس ها قدیمی است و فقط بهانه ای برای شایعه پراکنی دوباره برای این زوج شده است.

بریتنی و سام اصغری به ایران آمدند؟!

 
 

بریتنی و سام اصغری به ایران آمدند؟!

البته سفر این زوج به ایران با توجه به ملیت سام اصغری دور از ذهن نیست. حالا باید منتظر ماند و دید آیا پای یکی از معروف ترین خواننده های آمریکا به ایران باز می شود یا خیر!

عکس های جشن عروسی بریتنی و سام اصغری

خیلی خوش شانس بودم

سام اصغری که در ۱۲ سالگی به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کرده است از این تصمیم بسیار خوشحال است او  گفته است: وقتی به اینجا مهاجرت کردم، واقعا خیلی خوش شانس بودم چراکه پدرم سختی‌های زیاد کشید. و اینجا و آنجا اتفاقات زیادی نیستند که یک عمر سرنوشت شما را رقم بزنند.

بریتنی و سام اصغری به ایران سفر می کنند؟

سام اصغری از ایرانی بودن خود ناراحت است؟

او درباره حسش نسبت به ایرانی بودن و زندگی کردن در خاورمیانه نیز گفته است:  من خوشحالم که از آن منطقه می‌آیم، چراکه سرزمین مادری من دقیقا برعکس ایالات متحده است. من اهل ایرانم؛ و وقتی ۱۲ سالم بود به این کشور آمدیم و حالا می‌توانم به دو زبان مختلف خیلی خوب حرف بزنم. در هر حال اکنون فکر نمی‌کنم تفکرات قالبی نسبت به من وجود داشته باشد. همان اوایل رو کردم به براندون [کوهن، مدیر برنامه‌های اصغری] و گفتم نباید کارهایی را قبول کنیم که دیدگاه‌های اشتباه را تقویت کند.

هدف نهایی من این است که به نخستین بازیگر خاور میانه‌ای تبدیل شوم که نقش یک ابرقهرمان را بازی می‌کند. مارول یا هرکس دیگر – آن‌ها باید با من تماس بگیرند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار