کد خبر: 22862

کار عجیب شکیرا بعد از طلاق

شکیرا قصد دارد دسترسی مشترک خانواده همسرش را به خانه خودش با کشیدن دیوار قطع کند.

به گزارش زنهار؛ اخبار جدید حاکی از اقدامی عجیب از جانب شکیراست. در خانه ای که این زوج در شهر بارسلونا زندگی می کردند، خانه ای برای والدین پیکه و خانه دیگری برای والدین شکیرا به عنوان همسایه قرار داشت و خانه ها به هم راه داشتند.

حالا شکیرا می خواهد که دسترسی مشترک را با کشیدن دیوار، از بین ببرد. او معتقد است که آنها دیگر جزو خانواده او نیستند و می خواهد قسمت های مشترک را تقسیم کند.

شریک زندگی سابق پیکه اعتراف کرد

یکی از افرادی که سکوت خود را شکست، نوریا توماس، شریک زندگی سابق پیکه است.

مجموعه ای مستند از او درباره زندگیش ساخته شده که کاملا تصادفی انتشار آن با جدایی پیکه و شکیرا هم زمان شد. نوریا مجبور شد برای توضیحات بیشتر ویدیویی را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک بگذارد.

او در این ویدیو گفت: «من باید به خاطر اتفاقاتی که در دو هفته اخیر افتاده است، حرف هایی را بزنم. باید به شما بگویم که چه فکر می کنم. سکوت کردن بسیار خوب است و من می دانم چگونه این کار را انجام دهم. اما این بار با آن کنار نیامده ام.

این حرف ها، آزار و اذیت کامل است. در آستانه تولد دومین فرزندم، در حالی که در بیمارستان بستری بودم، تلفن همراهم از حجم این پیام ها منفجر شد.»

توماس توضیح داد: «من دو دقیقه و فقط در فصل اول درباره پیکه صحبت می کنم، در شرایطی که در این مستند درباره دیگر شرکای سابقم که تأثیر زیادی روی من گذاشتند، خانواده ام و کارم صحبت می کنم.

این سریال قرار بود از یک ماه پیش پخش شود، اما به خاطر من به تعویق افتاد و با اخبار مربوط به همسر سابقم همزمان شد و حتی من هم نمی دانستم چه خبر است.»

با این کار، او امیدوار است که تمام شایعاتی را که در نتیجه جدایی پیکه و شکیرا به وجود آمده بود، پاک کرده باشد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار