کد خبر: 22776

کتک کاری شکیرا و پیکه وسط خیابان کنسرت را بهم زد!

یک روزنامه‌نگار اسپانیایی می‌گوید پیکه، ستاره بارسلونا، و همسر سابقش شکیرا وسط خیابان و جلوی چشم مردم دعوای لفظی شدیدی داشتند که همین دعوا باعث لغو کنسرت شکیرا شده است.

به گزارش زنهار، سیلویا تاولس، روزنامه‌نگار اسپانیایی، می‌گوید جرارد پیکه، ستاره بارسلونا، و همسر سابقش، شکیرا، در شهر بارسلونا، مقابل چشم رهگذران و در میانه خیابان دعوای لفظی داشتند و داد و فریاد آن‌ها چنان شدید بود که باعث شد صدای شکیرا، که خواننده مشهوری است، دچار گرفتگی شود و او مجبور به لغو کنسرت خود شود.

بعد از آنکه زوج مشهور شکیرا و پیکه، بعد از ۱۲سال زندگی مشترک جدایی خود را رسما اعلام کردند شایعات درباره زندگی و جدایی آن‌ها پیوسته مورد توجه رسانه‌ها بوده. برای مثال، اخیرا رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند علت اصلی این جدایی خیانت پیکه بوده و ستاره بارسا در این مورد ید طولایی داشته و خیانت اخیرش به شکیرا اولین مورد نبوده.

تازه‌ترین خبر درباره پیکه و شکیرا توسط سیلویا تاولس، روزنامه‌نگار اسپانیایی مطرح شده. او می‌گوید پیکه و شکیرا در شهر بارسلونا، در مقابل نگاه بهت‌زده رهگذران، برای مدتی قابل توجه دعوای لفظی شدیدی داشتند و آنقدر سر هم فریاد زدند که باعث شد صدای شکیرا بگیرد تا آنجا که این خواننده شهیر ناچار به لغو کنسرت خود شود.

این روزنامه‌نگار همچنین عنوان کرد که مشکلات در زندگی مشترک پیکه و شکیرا تازه نیست و قدمتش به سال ۲۰۱۷ برمی‌گردد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار