کد خبر: 22602

سرطان گریبان گیر بازیگر جوان خانم شد

در واقع سارا همتی، بازیگر سریال وضعیت سفید ۱۵ هفته قبل در صفحه اینستاگرام اش تایید کرد که به بیماری سرطان مبتلا شده است. اما تاکید کرد که در حال مبارزه با این بیماری استو در برابرش تسلیم نمی‌شود.

به گزارش زنهار؛ سه روز قبل بود که مراسم اکران فیلم بی صدا حلزون با حضور هانیه توسلی و محسن کیایی برگزار شد. مراسمی که سارا همتی، بازیگر سریال وضعیت سفید به عنوان مهمان و با چهره‌ای نگران کننده در آن حضور پیدا کرد. اما حضور متفاوت او باعث شد که ویدیوی او در این مراسم دست به دست می‌شود و با سوال‌های پرتکرار مردم روبرو شده است.

 

در این ویدیو سارا همتی با چهره‌ای بیمار گونه دیده می‌شود. مو‌های سر، پلک و ابروهایش ریخته است. نسبت به گذشته لاغرتر به نظر می‌رسد، اما در مجموع روحیه خود را حفظ کرده و به شکلی عکس العمل نشان می‌دهد که این تغییرات تازه خیلی به چشم نیاید.

اما در واقع او ۱۵ هفته قبل در صفحه اینستاگرام اش تایید کرد که به بیماری سرطان مبتلا شده است. اما تاکید کرد که در حال مبارزه با این بیماری استو در برابرش تسلیم نمی‌شود.

او در آخرین تصویری که حدود سه ماه قبل در صفحه خود منتشر کرده است، نشان می‌دهد که در بیمارستان بستری شده است. حالا هم حضورش در مراسم اکران فیلم بی صدا حلزون این نوید را می‌دهد که وضعیت سلامتی او رو بهبودی است. اما با این وجود هنوز سارا همتی توضیحی درباره آخرین وضعیت درمان و سلامتی خود ارائه نداده است.

 

سارا همتی

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار