کد خبر: 22420

چقدر از ثروت ۶۰ میلیون دلاری بریتنی به سام می‌رسد؟

بریتنی اسپیرز و سام اصغری قبل از ازدواج توافق‌نامه‌ای محکم امضا کرده‌اند.

به گزارش زنهار؛ مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز خواننده مشهور پاپ ۴۰ساله با سام اصغری مدل ۲۸ ساله ایرانی درعمارت بزرگ ۱۲,۴۶۴ فوتی او در کالیفرنیا که دارای ۵ سرویس بهداشتی، یک ویلای ایتالیایی با ۸ حمام است، پنج شنبه هفته گذشته برگزار شد.

در مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز خواننده مشهورو سام اصغری با حضور صد نفر از اعضای خانواده و دوستانشان از جمله مهمان های مشهوری چون سلنا گومز، مدونا، پاریس هیلتون، دوناتلاورساچه و... برگزار شد. از خانواده سام اصغری مادر و خواهرانش در مراسم حضور داشتند.

بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی و به ویژه در ایران گفته بودند که سام اصغری با توجه به اختلاف سنی که با بریتنی دارد تنها به خاطر پول اسپیرز با وی ازدواج کرده  است اما طبق اخبار بریتنی اسپیرز و سام اصغری قبل از ازدواج توافق‌نامه‌ای محکم امضا کرده‌اند.

براساس گزارش TMZ طبق این توافق‌نامه حتی یک دلار از ثروت بریتنی اسپیرز پس از ازدواج یا در صورت جدایی به سام اصغری تعلق نخواهد گرفت و تمام دارایی او برای خودش حفظ خواهد شد. گفته می شود ثروت کنونی بریتنی اسپیرز ۶۰ میلیون دلار است.

این یعنی اینکه در صورت جدایی شان هیچ بخشی از ثروت بریتنی به اصغری نخواهد رسید. اصغری پیش از این نیز در حساب اینستاگرامی خود با لحن شوخی در مورد امضا کردن توافق پیش از ازدواج با بریتنی صحبت کرده بود که در آن گفته بود این دارایی های او [اصغری] هستند که نیاز به محافظت دارند، مدت کوتاهی پس از آنکه نامزدی این دو در ماه سپتامبر اعلام شد.

عکس های جشن عروسی بریتنی و سام اصغری

سام اصغری که مربی فیتنس است نوشته بود: «از همه شما کسانی که نگران توافق پیش از ازدواج هستید ممنونم. البته که یک توافق پیش از ازدواج محکم و سفت و سخت برای حفاظت از جیپ و مجموعه کفش هایم خواهیم داشت در صورتی که او روزی مرا رها کند.»

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار