کد خبر: 22402

واکنش عجیب نامزد سابق سام اصغری

مایرا ورونیکا، نامزد سابق سام اصغری با یک فاصله چند روزه، به خبر و تصاویر منتشر شده از مراسم ازدواج سام اصغری و بریتنی اسپیرز واکنش نشان داد.

به گزارش زنهار؛ چند روز پیش مراسم ازدواج سام اصغری و همسرش بریتنی اسپیرز با تمام حواشی و جزئیات متنوع برگزار شد. مراسمی که با وجود جنجال سازی نامزد سابق بریتنی، در نهایت با موفقیت و طبق برنامه پیش رفت.

اما در این بین هیچ خبر و پیامی از "مایرا ورونیکا" نامزد سابق سام اصغری در کار نبود تا اینکه او پس از چند روز بالاخره به جزئیات و تصاویر منتشر شده از عروسی بریتنی اسپیرز و همسر ایرانی اش واکنش نشان داد، واکنشی که برخلاف تصور خیلی ها، مثبت و با تعریف و تمجید همراه بود.

جالب است بدانید که خیلی ها پیش از این منتظر واکنش و یا کامنتی از سوی نامزد سابق سام اصغری بودند اما سرو کله او چند روز پس از پایان عروسی با واکنشی مثبت گونه پیدا شد.

نامزد قبلی سام اصغری، در مصاحبه‌ای به خبرنگار TMZ، با تمجید از سام گفت:

به نظر من سام شوهر فوق‌العاده ای خواهد بود چرا که او مردی کاملا فداکار و حامی است.

تاکید "مایرا ورونیکا" بر حامی بودن سام اصغری در زندگی، قابل توجه بود.

او در ادامه تعریف و تمجیدهایش از اصغری گفت:

فکر می‌کنم او واقعاً در سخت‌ترین شرایط به بریتنی کمک کرد. او بسیار فهمیده و بسیار حامی است، من فکر می‌کنم این چیزی است که (اسپیرز) در آن زمان به آن نیاز داشت، این همان چیزی است که او هنوز به آن نیاز دارد.

من فکر می کنم که آنها کاملاً با هم تفاهم دارند. صادقانه بگویم که او (سام) به خوبی از همسرش مراقبت خواهد کرد، مهم نیست چگونه و از هر راهی که بتواند، این حمایت را برای بریتنی انجام خواهد داد. سام برای بریتنی مردی است که همیشه از او حمایت میکند و در کنار او خواهد بود.

ازدواج بریتنی و سام

او در پایان اظهارات خود به این نکته اشاره کرد که اصغری مرد خانواده است و به عقیده ی او پدر خوبی هم خواهد بود چرا که به دلیل داشتن قلبی مهربان، خودش را وقف فرزندش میکند.

مایرا ورونیکا 41 ساله پیش از این در واکنش به خبر نامزدی سام اصغری و بریتنی اسپیرز گفته بود:‌

"سام موفق شد و به هدف زد"

بلافاصله بعد از این جمله منظورش را شفاف سازی کرده و گفته بود که منظورش از این جمله، از لحاظ مالی نبوده، چرا که بریتنی هم موفق شده و به هدف زده است و هر دوی آنها در این اتفاق برنده محسوب می شوند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار