کد خبر: 22401

خواستگاری بازیگر طناز ایرانی سرزبان‌ها افتاد

همسر بازیگر برنامه پرطرفدار جوکر از ماجرای خواستگاری طولانی مدت آقای بازیگر گفت، ماجرایی که ادامه دار بودنش آنها را پس از سالها بهم رساند.

به گزارش زنهار؛ یکی از موضوعات جالب و همیشه داغ مرتبط به بازیگران و چهره های مشهور، بحث خواستگاری و ازدواج آنهاست که برای مخاطبان جذابیت ویژه ای دارد. پس از ماجرای خواستگاری طولانی مدت علی اوسیوند از همسرش حمیرا ریاضی، حالا ماجرای 13 سال مداومت رضا نیکخواه در خواستگاری از همسرش است که جالب شده.

رضا نیکخواه بازیگر پیشکسوت کشورمان که امسال با شرکت در برنامه جوکر و رپ خوانی و شوخی‌های طراحی شده اش به چهره طناز و محبوب برنامه تبدیل شد، در سری جدید دورهمی به همراه خانواده اش حضور یافت و در مورد خواستگاری و ماجرای ازدواجش توضیحات جالبی ارائه داد که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

غلامرضا نیکخواه به همراه همسر و دخترش در سری جدید دورهمی حضور یافتند، این بازیگر طناز و قدیمی کشورمان در گپ و گفتی با مهران مدیری مجری برنامه ماجرای خواستگاری 13 ساله خود را افشا کرد و گفت:

آقا ما کرج بودیم، همسرم تهران بودند، من 8 حلقه لاستیک ساییدیم تا نظر موافقشون رو گرفتیم، من از کرج هر روز می آمدم خواستگاری و باز می رفتم. تقریبا این داستان مربوط به 34 یا 35 سال پیش می شود.

همسر این بازیگر عنوان کرد:

13 سال طول کشید تا همسرم به خواستگاری آمد و جواب مثبت شنید.

غلامرضا نیکخواه بازیگر تلویزیون و سینما متولد 1 فروردین 1340 در بوشهر است. وی فارغ‌التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی از تهران است که شغل اصلیش کارشناس خودرو در گمرک است.

رضا نیکخواه با بازی در سریال های طنز همچون «نوروز 72»، «پرواز 57»، «جنگ 77» و «مرد هزارچهره»، «قهوه ی تلخ» به شهرت رسید. غلامرضا نیکخواه متاهل است و یک دختر بنام نیلوفر دارد که در نقش های گذرا و کوتاهی نیز بازی کرده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار