کد خبر: 18918

ماجرای دختر پرویز پرستویی در آمریکا چه بود؟

در پی انتشار تصاویر و انتساب آن به دختر پرویز پرستویی، شکواییه‌ای در این زمینه از سوی این بازیگر علیه کسانی که این کلیپ را منتشر کرده‌اند مطرح شده است.

به گزارش زنهار؛ سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی و فرهنگی پلیس فتا انتظامی کشور  در خصوص انتشار کلیپی در فضای مجازی و انتساب آن به دختر آقای پرویز پرستویی اظهار داشت: کلیپ منتشر شده هیچ ارتباطی به دختر آقای پرویز پرستویی ندارد.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا اعلام کرد: در پی انتشار تصاویر و انتساب آن به دختر آقای پرویز پرستویی هنرمند محبوب کشور، شکواییه‌ای در این زمینه از سوی آقای پرستویی علیه کسانی که این کلیپ را منتشر کرده اند مطرح شده و پلیس فتا نیز پیگیر این موضوع است.

وی گفت: دختری که در فیلم منتشر شده حضور دارد هویت معلوم دارد؛ وی سحر علیشاهی است که در کشور آمریکا سکونت دارد و هیچ ارتباط سببی و نسبی با پرویز پرستویی ندارد.

 سرهنگ پاشایی اعلام کرد: این کلیپ با اهداف مغرضانه منتشر شده و با توجه به شکایت قضایی آقای پرستویی علیه افرادی که این کلیپ را منتسب به خانواده وی کرده و جریان‌سازی مغرضانه را شروع کرده‌اند پلیس فتا نیز وارد این موضوع شده و پیگیر این پرونده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار