بازگشت تدریجی اینترنت به غزه

طبق اعلام خبرنگار المیادین، پس از قطع کامل شبکه ارتباطی نوار غزه، شبکه ارتباطی به مناطق مرکزی و جنوبی منطقه بازگشته است.

بازگشت تدریجی اینترنت به غزه
کد خبر: 61946

به گزارش زنهار، خبرنگار المیادین در غزه روز یکشنبه گزارش داد که شبکه ارتباطی که روز شنبه به طور کامل قطع شده بود، به مناطق مرکزی و جنوبی نوار غزه بازگشته، اما ارتباط در شهر غزه و شمال این باریکه همچنان قطع است.

سی‌ان‌ان عربی اعلام کرد، روز شنبه شرکت‌های مخابراتی فعال در بازار مصر آمادگی خود را برای ارائه خدمات مخابراتی به ساکنان غزه که همزمان با تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه دچار وقفه در خدمات اینترنت و ارتباطی شده‌اند، در صورت پایان هماهنگی‌ها بین مقامات مصر و همتایان فلسطینی اعلام کردند.

این امر پس از آن صورت گرفت که شرکت مخابرات فلسطین در روز جمعه از توقف تمام خدمات ارتباطی و اینترنتی با غزه در سایه تجاوزات صهیونیست‌ها به این باریکه خبر داد و تاکید کرد که بمباران‌های شدید باعث نابودی تمامی مسیرهای بین‌المللی باقیمانده شده که غزه را به جهان متصل می‌کند.

هلال احمر در خان یونس در جنوب نوار غزه نیز اعلام کرد که کار آمبولانس به دلیل بمباران و عدم وجود ارتباطات به طور کامل فلج شده است و خاطرنشان کرد که شهروندان مجبور شدند مسافت‌های طولانی را برای گزارش یک مورد اضطراری زیر بمباران پیاده روی کنند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار