هشدار رهبر انقلاب به اسرائیل: بمباران‌ها فورا قطع شود

آیت الله خامنه‌ای به رژیم صهیونیستی هشدار دادند که ملت های مسلمان عصبانی هستند، بمباران ها قطع شود.

هشدار رهبر انقلاب به اسرائیل: بمباران‌ها فورا قطع شود
کد خبر: 61627

به گزارش زنهار به نقل از خبرآنلاین، رهبر انقلاب در سخنان امروز خود در جمع نخبگان کشور با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین تصریح کردند: مسئولین برخی از کشورها که با مسئولین کشور ما صحبت کردند در دفاع از رژیم غاصب صهیونیستی اعتراض کردند که چرا فلسطینی ها غیر نظامیان را می کشند. این حرف خلاف واقع است و کسانی که در شهرک ها هستند غیر نظامی نیستند و مسلح هستند.

ایشان فرمودند: گیرم غیرنظامی بودند؛ چه تعداد کشته شدند؟ صدبرابر آنها رژیم غاصب از زن و بچه و پیر و جوان در ساختمان های غزه می کشد. اینها همه مردم هستند مراکز پرجمعیت را انتخاب می کنند و می کشند. چندهزار در همین چند روز مردم غزه کشته دادند.

رهبر انقلاب همچنین بیان کردند: آنگونه که اطلاعات جاری به ما می دهد سیاست جاری همین هفته اخیر داخل رژیم صهیونیستی را آمریکایی ها دارند تنظیم می کنند و این کارها سیاست آمریکاست. آمریکایی ها مسئولیت خود را مورد توجه قرار دهند

آیت الله خامنه ای هشدار دادند که بمباران ها فورا قطع شود. ملت های مسلمان جدا عصبانی هستند. نشانه هایش اجتماعات گروه‌های مردم نه تنها در کشورهای اسلامی بلکه در کشورهای غربی است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار