همه عوامل حمله به شاهچراغ باید به مکافات عمل خود برسند

نماینده مردم اراک در مجلس گفت: کسانیکه مرتکب این جنایت شدند باید به مکافات عمل خود برسند و بدانند که اقدامات آنها بی‌پاسخ نمی‌ماند.

همه عوامل حمله به شاهچراغ باید به مکافات عمل خود برسند
کد خبر: 57187

علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ضمن اشاره به اقدام تروریستی حرم شاهچراغ گفت: حمله تروریستی مجدد به حرم حضرت شاهچراغ که با انگیزه انتقام‌گیری از اعدام  تروریستها انجام شد قطعاً در نزد عموم ملت ایران محکوم است.

وی افزود: کسانیکه مرتکب این جنایت شدند باید همانند تروریست‌های حمله قبل به حرم حضرت شاهچراغ به مکافات عمل خود برسند و بدانند که اقدامات آنها بی‌پاسخ نمی‌ماند و کسانیکه چه به صورت مستقیم و چه به صورت پشتیبان در حادثه تروریستی اخیر حرم شاهچراغ دست داشته‌اند محاکمه شده و به سزای عمل‌شان خواهند رسید.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ملت ایران این جنایت و جنایاتی از این دست را محکوم می‌کنند و علاوه بر این اینگونه جنایت‌ها در اراده ملت ایران برای ادامه راهشان خللی ایجاد نخواهد کرد و اینگونه جنایات تنها ماهیت این تروریست‌ها و حامیان آنها را بیش از پیش بر همگان نمایان می‌سازد.

کریمی خاطرنشان کرد: تروریست‌هایی که مرتکب جنایتی همانند حادثه حرم حضرت شاهچراغ شده‌اند قطعاً از خاک کشورهای همسایه به داخل کشور نفوذ پیدا می‌کنند و ما پیش از این هم هشدارهای لازم را به کشورهای همسایه در این باره داده بودیم که اگر این کشورها بخواهند خاک‌شان را جلونگاه تروریست‌ها قرار دهند جمهوری اسلامی ایران نیز قطعاً اقدامات تلافی‌جویانه و مقابله به مثل خود را برای خنثی‌سازی این تحرکات انجام خواهد داد که اقداماتی که جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان علیه گروه‌های تروریستی در این منطقه انجام داد از این جمله است.

وی افزود: هشدارهایی در این زمینه داده شده که هر کشوری که مأمن و پناهگاه تروریست‌ها باشد باید تاوان اقدام خشونت‌بار خود را برعلیه ملت ایران که آماج چنین حملاتی قرار گرفته‌اند را پرداخت کند. 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار