چرا دولت جلوی ناآرامی‌ها را نمی‌گیرد؟ | ادعای عجیب معاون رئیسی درباره پایان اعتراضات

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نیروهای انتظامی، بسیج و سپاه در این مدت خویشتن‌داری کردند، زیرا نمی‌خواهند به کسانی که فریب خورده اند، آسیبی برسد.

چرا دولت جلوی ناآرامی‌ها را نمی‌گیرد؟ | ادعای عجیب معاون رئیسی درباره پایان اعتراضات
کد خبر: 36001

به گزارش زنهار، معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نیروهای انتظامی، بسیج و سپاه در این مدت خویشتن‌داری کردند، زیرا نمی‌خواهند به کسانی که فریب خورده اند، آسیبی برسد. آن‌ها فکر می‌کنند در موضع ضعف قرار داریم، در حالیکه ما همانی هستیم که داعش را سرجای خود نشاندیم و قطعاً در کشور خود هم می‌توانیم هر زمان که مسئولان اراده کنند، این غائله را ختم و به سرعت اقدام نماییم.

ظهر امروز ۲۷ آبان در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه در حوادث اخیر کشور دشمن به دنبال ایجاد یاس در جامعه است، اظهار کرد: اکنون کسانی که در گذشته در کشور مسئولیتی داشته‌اند باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند، نه اینکه مدعی شوند.

وی با تاکید بر اینکه اکنون همه باید نسبت به نظام احساس مسئولیت کنند، افزود: رئیس‌ جمهور دیروز از خواص جامعه به خاطر سکوت‌شان گلایه کرد، در حالیکه این افراد در چنین شرایطی باید روشنگری کنند. متاسفانه برخی از سلبریتی‌ها در این شرایط به تحریک جوانان دست زدند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به قرارگیری کشور در دو جنگ سایبری و اقتصادی، عنوان کرد: در این روزها دولت همه توان خود را به کار گرفته است تا بتواند قیمت ارز را کنترل و مدیریت کند، چراکه روزانه بیش از هزار خبر منفی منتشر می‌شد تا قیمت را افزایش دهند، این یک جنگ ساده نیست بلکه یک جنگ پیچیده تمام‌عیار است.

حسینی با اشاره به حمایت سران کشورهای غربی از اتفاقات اخیر ایران، بیان کرد: با این حال مردم صف خود را از آشوبگران جدا کردند و در این مدت چهار بار راهپیمایی سراسری در محکومیت اغتشاشات برگزار شد و میلیون‌ها ایرانی با بیان اینکه حامی انقلاب و جمهوری اسلامی اند، به میدان آمدند.

وی با اشاره به پروژه کشته‌سازی دشمن در نقاط مختلف کشور که به نام نظام انجام می‌شود، ادامه داد: اخیراً در ایذه هفت نفر را به رگبار بستند که در بین آنها یک کودک ۱۰ ساله هم وجود داشت و دشمن از اینکه اسلحه به دست مخالفان افتاده احساس خوشحالی و بعد شروع به مظلوم‌نمایی می‌کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه حضور فرزندان در فضای مجازی در ایام کرونا به آنان آسیب زد، اضافه کرد: در حوادث دو ماه اخیر واقعیت معاندین نظام برای همه مشخص شد. در این حوادث شاهد سونامی رسانه‌ای علیه کشور بودیم و دائم در رسانه‌های خارجی دروغ‌پردازی می‌شد، افرادی آموزش دیده و در اردوگاه‌های کردستان و دیگر نقاط برنامه‌ریزی می‌کنند و نشانه‌های آن را دیدیم که در کشور با خشونت حداکثری اقدام شد، آن هم افرادی که دم از آزادی می‌زنند و در این شرایط هر کس با آنها مخالفت می‌کرد، به او حمله ور شدند.

حسینی با اشاره به آتش زدن حوزه علمیه در شیروان همچنین حادثه تروریستی شاهچراغ، گفت: نیروهای انتظامی، بسیج و سپاه در این مدت خویشتن‌داری کردند، زیرا نمی‌خواهند به کسانی که فریب خورده اند، آسیبی برسد. آن‌ها فکر می‌کنند در موضع ضعف قرار داریم، در حالیکه ما همانی هستیم که داعش را سرجای خود نشاندیم و قطعاً در کشور خود هم می‌توانیم هر زمان که مسئولان اراده کنند، این غائله را ختم و به سرعت اقدام نماییم./ خبرآنلاین

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار