خبر خوش رئیس ستاد مرکزی اربعین برای زائران

رئیس ستاد مرکزی اربعین خاطر نشان کرد: در آن سوی مرزها هم به حمدالله وضعیت خوبی را شاهد هستیم و مجموعا زائران اربعین حسینی از ورود و خروج از مرزها رضایت دارند و سفر برای زائران مهیا است.

خبر خوش رئیس ستاد مرکزی اربعین برای زائران
کد خبر: 31031

به گزارش زنهار، سیدمجید میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین صبح امروز چهارشنبه 23 شهریور در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره آخرین وضعیت پایانه‌های مرزی اظهار داشت: به حمدالله وضعیت خوبی در پایانه‌های مرزی برای تردد زائران چه در رفت و چه در آمد فراهم است؛ طبق برنامه‌ریزی ستاد مرکزی اربعین مبنی بر انجام سفر دو مرحله‌ای زائران جهت سهولت در حمل و نقل ایشان، امروز شاهدیم که این مهم محقق شده است.

وی در توصیه‌ای به زائرانی که قصد سفر زیارتی دارند، گفت: این اطمینان خاطر را به زائران می‌دهیم که در پایانه‌های مرزی هم وسایل حمل و نقل عمومی مهیا است و هم جاده‌ها ترافیک روانی دارند و همچنین خدمات و امکانات مناسبی برای پذیرایی از زائران در پایانه‌های مرزی فراهم است.

رئیس ستاد مرکزی اربعین خاطر نشان کرد: در آن سوی مرزها هم به حمدالله وضعیت خوبی را شاهد هستیم و مجموعا زائران اربعین حسینی از ورود و خروج از مرزها رضایت دارند و سفر برای زائران مهیا است./ فارس

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار