توصیه جدی رییس ستاد اربعین کشور؛ در کربلا نمانید

رییس ستاد اربعین کشور درباره آخرین وضعیت تردد زائران اربعین اظهار کرد: تا ساعت ۶ صبح امروز ، ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار زایر از کشور خارج و ۸۳۰ هزار وارد کشور شده اند. در حال حاضر تردد در مرزها روان بوده و ورود و خروج با سهولت انجام می شود.

توصیه جدی رییس ستاد اربعین کشور؛ در کربلا نمانید
کد خبر: 30858

به گزارش زنهار، سید مجید میراحمدی، رییس ستاد اربعین کشور  درباره آخرین وضعیت تردد زائران اربعین اظهار کرد: تا ساعت ۶ صبح امروز ، ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار زایر از کشور خارج و ۸۳۰ هزار وارد کشور شده اند. در حال حاضر تردد در مرزها روان بوده و ورود و خروج با سهولت انجام می شود.

وی ادامه داد:  توازنی در ورود و خروج زایران ایجاد شده است تا امسال با مشکل حمل و نقل در روز اربعین و یکی دو روز بعد آن مواجه نشویم. جلسه ای هم دیروز با حضور وزیر کشور و سایر مسیولان  برگزار کردیم تا موضوع حمل و نقل را مدیریت کنیم.

میراحمدی افزود: توصیه من به زایران این است که ماندگاری در عراق را کم کرده و بیش از یک روز در کربلا نمانند و برگشت خود را به روز اربعین یا یکی دو روز بعد آن موکول نکنند.

وی در پایان گفت: وضعیت زایران در عراق در مجموع با وجود مشکلاتی مثل حمل و نقل یا گرمای هوا خوب است و امیدواریم دیگر مسایلی مثل حادثه تصادف روز گذشته نباشیم./ ایسنا

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار