خبر مهم سرکنسولگری ایران در کربلا

معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه به منظور نظارت و تسهیل فعالیت این نمایندگی ها از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف بازدید و اعلام کرد: علاوه بر اعزام ۴۵ نفر از کارشناسان با تجربه داوطلب وزارت امور خارجه به این نمایندگی ها، حمایت لازم برای خدمت رسانی به مراجعین و رفع مشکلات مردم در حال انجام است.

خبر مهم سرکنسولگری ایران در کربلا
کد خبر: 30767

به گزارش زنهار، محمد فتحعلی، معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه به منظور نظارت و تسهیل فعالیت این نمایندگی ها از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف بازدید و اعلام کرد: علاوه بر اعزام ۴۵ نفر از کارشناسان با تجربه داوطلب وزارت امور خارجه به این نمایندگی ها، حمایت لازم برای خدمت رسانی به مراجعین و رفع مشکلات مردم در حال انجام است.

معاون وزیر امور خارجه اظهار کرد : رسیدگی به امور کنسولی، استعلام گمشدگان، اشیاء گمشده، صدور برگ عبور، برای کسانی که گذرنامه یا برگ گذر خود را گم کرده اند، بیشترین دلیل مراجعه به نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد:  فعالیت سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا در این ایام ۲۴ ساعته خواهد بود.

فتحعلی با اشاره به میهمان نوازی و استقبال گرم مردم عراق از زائران ایرانی، از آنها قدردانی و هم افزائی مقامات دو کشور را از برکات مراسم اربعین حسینی (ع) عنوان کرد./ ایسنا

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار