ارتش به کمک زائران اربعین رفت

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: سربازان سرافراز ولایت در نیروی هوایی ارتش به خود افتخار می‌کنند که در این ایام عزیز در موکب‌های ارتش در مرز مهران در حال خدمات‌رسانی به زائران عزیز هستند.

ارتش به کمک زائران اربعین رفت
کد خبر: 30505

به گزارش زنهار، امیر سرتیپ مهدی هادیان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اعلام این خبر گفت: با توجه به‌ ازدحام جمعیت زائران اربعین در مرز مهران و نیاز بیشتر به اقلام زیستی و بهداشتی در راستای حفظ سلامت و ارائه خدمات بیشتر به این عزیزان، ده ها تُن محموله‌های زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی توسط یک فروند هواپیمای ۷۰۷ و یک فروند هواپیمای C۱۳۰، از پایگاه شهید لشگری به فرودگاه ایلام ارسال شد.

امیر سرتیپ هادیان گفت: این نیرو آمادگی کامل دارد تا در کمترین زمان ممکن، علاوه بر ارسال محموله‌های مورد نیاز، هواپیمای اورژانس هوایی خود مجهز به ۲۰ تخت آی سی یو را نیز در اختیار زائران قرار دهد.

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: سربازان سرافراز ولایت در نیروی هوایی ارتش به خود افتخار می‌کنند که در این ایام عزیز در موکب‌های ارتش در مرز مهران در حال خدمات‌رسانی به زائران عزیز هستند./ خبرآنلاین

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار