یک نماینده خطاب به وزیر میراث فرهنگی: مواظب آثار باستانی باش

رییس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیل اخیر در برخی از استان های کشور تاکید کرد که وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و تشکل های مردم نهاد تابعه، مراقبت از ساکنان و گردشگران و صیانت از بافت های تاریخی را با اهتمام مثال زدنی همیشگی پیگیری کنند.

کد خبر: 26646

به گزارش زنهار، رییس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیل اخیر در برخی از استان های کشور تاکید کرد که وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و تشکل های مردم نهاد تابعه، مراقبت از ساکنان و گردشگران و صیانت از بافت های تاریخی را با اهتمام مثال زدنی همیشگی پیگیری کنند.

متن پیام محمدرضا دشتی اردکانی نماینده اردکان و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در پی سیل اخیر در برخی از استان های کشور به شرح زیر است:

«حادثه سیل ویرانگر و آب گرفتگی در بخش هایی از کشور عزیزمان که متاسفانه منجر به جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان و بروز خسارات سنگین مالی و جانی شد، قلب همه مردم ایران را در به درد آورد. ضمن عرض تسلیت به خانواده های جانباختگان سیل اخیر و آرزوی رحمت واسعه برای عزیران از دست ‌رفته، مراتب قدردانی خود را از همه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات رسان خصوصا در استان یزد  و همچنین عموم هموطنان عزیزی که با همدلی و گذشت به کمک به آسیب دیدگان شتافتند اعلام می دارم.

از وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و تشکل های مردم نهاد تابعه نیز تقاضا دارم مراقبت از ساکنان و گردشگران و صیانت از بافت های تاریخی را با اهتمام مثال زدنی همیشگی پیگیری نمایند.

باشد که در سایه لطف و عنایت الهی و توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) شاهد کاهش آثار این بلیه طبیعی و رفع هر چه زودتر مشکلات هموطنانمان و استقرار شرایط عادی در مناطق سیل زده باشیم.»

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار