کد خبر: 22750

اظهارنظر متفاوت رئیس سازمان انرژی اتمی درباره مردم نطنز

رئیس سازمان انرژی اتمی با درج یادداشتی اینستاگرامی گزارشی از سفرش به شهرهای نطنز و بادرود در جریان بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان را منتشر کرد.

به گزارش زنهار، محمد اسلامی در این یادداشت آورده است:

در جریان بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان، صبح روز پنجشنبه 26 خرداد به‌عنوان نماینده رئیس جمهور محترم به شهرهای نطنز و بادرود سفر کردم و از نزدیک با مردم شریف و بلندنظر این شهرها در خصوص پیشبرد طرح‌ها و رفع مشکلات پیش روی دیدار داشتم.
مردم با استعداد و ولایتمدار استان اصفهان همواره در مسیر پیشرفت کشور ارزش‌آفرین هستند و همان‌گونه که جناب دکتر رئیسی فرمودند باید نسبت به رفع مشکلات این استان اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
در جریان بازدید از شهرهای نطنز و بادرود با ظرفیت‌ و توانمندی منطقه در حوزه‌های صنعتی و کشاورزی آشنا شدم و با بررسی برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت، اولویت‌هایی به منظور رفع مشکلات و رشد شهرستان مطرح گردید.
همچنین در دیدار چهره به چهره با مردم متین شهر نطنز موضوعات و مشکلاتی بیان شد که این موارد توسط معاونت اجرایی ریاست جمهوری با جدّیت پیگیری و رسیدگی می‌شود. از این رهگذر در تلاشیم تا حل مشکلات مردم نطنز و بادرود با اهتمام ویژه رسیدگی شود.
رفع محرومیت، اجرای پروژه‌های مهم در حوزه آب، صنعت و راه‌ و شهرسازی از مهم‌ترین مطالبات مردم و مسئولین منطقه در این سفر بود
تمام تلاش بنده و همکارانمان در نهاد ریاست جمهوری بر آن است تا مصوباتِ این سفر استانی هر چه سریعتر اجرایی شوند.
حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهیدان، بازدید از شرکت‌های فعال، دیدار چهره به چهره با مردم و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان و استان از مهم‌ترین محورهای سفر این‌جانب به شهرهای نطنز و بادرود بود که انشالله مؤثر و با نتایج مثبت و روبه‌جلو همراه باشد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار